אייל יוניאן, מחזק התמיכה ברפי סער "אין צוות כמו של רפי ולא בכדי אף אחד מהמועמדים לא מציג הצוות שלו והם עושים בשכל שהם לא מציגים כי אין מה להשוות"

ערב הרמת כוסית של רפי סער הביא איתו גם פוליטיקאים מוכרים מהעבר הרחוק במועצת העיר ואחד מהבולטים שבהם הוא אייל יוניאן, מי שהיה מספר 2 של בן חמו באופוזיציה 5 שנים ולאחר מכן מונה ע"י בן חמו למנכ"ל העירייה עד הפיצוץ הגדול בין השניים, שגרם ליוניאן לנטוש המערכת העירונית. יוניאן מאז ועד היום עובד בתעש כסמנכ"ל הכספים ומכריז כי הוא תומך בסער בבחירות כפי שפרסמנו שבוע שעבר.
צילום: אנטון פילין
בכנס הרמת כוסית עלה גם יוניאן לבמה לנאום ובין השאר אמר "היום אני לא מגיע לכאן כמתמודד אלא כאבא לתאומות העולות לכיתה י' ולקטנה שעלתה לכיתה א'. חשוב לי שהעיר תצעד למקומות הנכונים.
ראש עיר יותר חזק מראש ממשלה בסמכויות יש לו.
"פגשתי פה את עמירם מילר שאמר לי 'היו כאן 3 ראשי ערים בכפר סבא, גלר שהחל כמזכיר העירייה, ולד שהיה סגן ראש עיר ובן חמו שפעל באופוזיציה. לבוא היום ולהמר על ראש עיר שלא מגיע מעולם התוכן זה סיכון שעיר כמו כפר סבא לא יכולה לחכות.
"יש לנו 4 מועמדים ראליים", המשיך יוניאן בנאומו "אז אם היה מאבק על מפכ"לות המשטרה רפי סער לא הכי מתאים.., אם היה מאבק על מזכיר אגד, רפי סער לא הכי מתאים.. אם היה מאבק על איש עסקים על קו ישראל רוסיה אז רפי סער לא הכי מתאים… אבל אם עסקינן על ראשות עיריית כפר סבא, רפי עולה בשתי דרגות על שאר המועמדים ואני מכיר את המאטריה ואת האנשים".
"אם אני מסתכל על הצוות של רפי, דני הרוש, שהיה סמנכ"ל בעירייה, שעבד בבית בנוער בבית האבן ואסנת ספורטה שהיא ד"ר לחינוך ואני מכיר אותה עוד לפני שבעלה מכיר אותה, אין צוות כזה ולא בכדי אף אחד לא מציג את הצוות שלו והם עושים בשכל שהם לא מציגים כי אין מה להשוות בין הצוותים האלה. יצחק ולד ועמירם מילר מכירים ותומכים ברפי סער ויש לזה משמעות. אף אחד מהמועמדים לא נולד בכפר סבא, יש כאן בן אדם שמכיר את העיר הזאת, לרפי יש את היכולת לנהל ולהנהיג את העיר. הגיע הזמן שראש העיר הבא יהיה בן אדם שמכיר את החומר ואסור להמר על זה. יש כאן 800 איש, אם כל אחד יביא 20 איש, רפי סער יזכה בסיבוב ראשון. רפי בן אדם שנוגע באנשים, יותר מכל הארבעה המובילים, רפי עולה בשתי דרגות עם הצוות שלו על כל שאר צוותי המתמודדים".
אייל יוניאן ורפי סער
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות