המתמודד לראשות העיר, משה נח מסיר מועמדותו וחובר לסער "רפי סער יהיה ראש העיר הבא"

=

המתמודד לראשות משה נח, מסיר התמודדותו ותומך במתמודד לראשות רפי סער

מאת: אירית מרק

"מזה כחודשיים נפגשנו באמצעות חבר משותף", מספר נח לעיתון  "ממש דחפו אותי לחבור לרפי סער. סער היה מדריך בנוער העובד ומאז שמרנו על קשר חברות. רפי אדם ישר ואמין. אני לא מחפש כיסא ולא כבוד ולא תפקיד. אני נלחם למען התושבים בכל ישיבות מועצת העיר, לא חסר לי כלום, תודה לאל, אמשיך לתרום למען העיר. יש לו ניסיון, ורקורד עשיר של הצלחה שזוגות צעירים לא ישכחו לו, כי בזכותו יש להם דירה. לא דיברנו על תפקיד, על מספר ברשימה אבל אני בטוח, שלאחר הניצחון הוא יקרא לי כי הוא יודע שאוכל לתרום. המועמד ישר, אמין ונאמן. אני לא מזלזל באף מתמודד, כל המתמודדים ראויים, ואני מאחל להם בהצלחה. צריך לזכור שאני בא מבית חקלאי, דור חמישי, אני נושם את העיר, אוהב את העיר, וחי בעיר. רפי תמיד עם אוזן קשבת והוא יהיה ראש העיר".

=

חוברים: סער עם משה נח

=

מה דעתך על שאר המתמודדים?

"כולם ראויים, ואני מאחל להם בהצלחה, אם זה יובל לוי, עילאי הרסגור הנדין, יוסי סדבון חבר טוב ואני מאחל לו בהצלחה הוא איש ישר והגון, צביקה צרפתי באמת יודע להחזיק השרביט, איש מאוד חזק ואסור לזלזל בו, תרם הרבה מאוד לעיר".

מה תרצה לאחל לתושבים לסיום?

"שנה טובה, שנה של שלום, בריאות, הצלחה, אושר, ולא יזיק קצת עושר".

המועמד רפי סער "אני מכיר את משה נח שנינו נולדנו בכפר סבא. משה נח איש אהוב בעיר ובשכונות. משה לאורך שנים היה עסוק בנתינה ובחסד למען תושבי השכונות ובעיקר במתן בסתר ומכך נובעת ההערכה האישית אליו.
משה נח מתוך תחושת אחריות למען העיר כפר סבא הבין כי ריבוי מועמדים יגרור לסיבוב שני ולכן בפגישה איתו הודיע על פרישה מהמירוץ והרתמות למאמץ לבחירתי יש לציין כי משה לא ביקש מיקום ברשימה והחלטה זו נובעת מהערכתו לניסיון הרב והעשייה המוכחת שתאפשר עבודה כבר מהיום הראשון לאחר המשבר שהעיר כפר סבא עברה. אני מודה למשה ופונה למועמדים נוספים להירתם לדרך החדשה של כפר סבא. שנה טובה של התחלות חדשות".

=

=

=

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות