המועמד יוסי סדבון על גל ההשמצות ברשת "החירות של האנשים להשתלח באנשים המועמדים לתפקידים, היא בעייתית"

לפני החג פרסמנו ראיון מיוחד ובלעדי, כאן באתר , עם המועמד לראשות העיר, יוסי סדבון. לנוכח גל ההשמצות ברשת בין פעילי המתמודדים, אנו מביאים את תגובת סדבון להשמצות.

יוסי, איזה כתבה בעיתונות המקומית עשתה לך רע?

"אחת הכתבות בה מתחו ביקורת על כך שבן חמו ממליץ עלי כראש עיר ולכן כביכול יש טעם לפגם בהצבעה בי. הגבתי בנושא זה ואמרתי שיהודה בן חמו רשאי לבחור או להמליץ לחבריו לבחור במי שהוא רוצה ואין להסיק מכך שאני פועל מטעמו".

ומה באמת הקשר שלך עם בן חמו?

"אין ביני ובין בן חמו כל קשר בשנה האחרונה מאז הוחלט להעמידו לדין וגם בעבר, פעלתי בתקופת היותו ראש עיר, לטובת העיר בכל מיני נושאים, אם גיבוש תפישת הביטחון ברגיעה במוסדות חינוך, בניית קומה שלישית בדבורה עומר, פעילותי בעמותת הכדורעף, ובמסגרת התנדבותי בליונס 30 שנה כולל אירועים משותפים לליונס ורווחה. הקשר היה טוב עם יהודה בן חמו, לטובת העיר, לא בהיבט חברי וזה הקשר היחיד שהיה לי איתו".

איך אתה עם טוקבקים של מגיבים מטעם?

"זה משפיע, אני מתייחס לטוקבקים, אני נוטה לא להתעמת עם טוקבקיסטים שמפרסמים דברים שאינם נכונים משום שכל דיון וויכוח רק מעצים את הפרסום ואינו משרת את המטרות שלי אבל ככל שמדובר בפרסום שקרי או מגמתי אני בהחלט מגיב".

היה משהו שפגע בך?

"כן. כשמפרסמים דברים שאינם נכונים זה מפריע לי, כמו שטענו שאני שלוח של יהודה בן חמו או שאני בן חמו בתחפושת, הגבתי על זה שלא היו דברים מעולם, או שפרסמו שאני אסגור את כפר סבא בשבת, זה בניגוד לכל מה שאני אומר ועכשיו, לך תלחם בדברים שאינם נכונים. החירות של האנשים להשתלח באנשים המועמדים לתפקידים, היא בעייתית וגורמת לקשיים. קראתי לאחרונה שאמרו שאני מבוגר מדי ואני עייף, אני חושב שלידע וניסיון יש ערך גדול ואני מוכן להתמודד ביכולת העבודה שלי מול כל מתמודד אחר. אני לא נעלב מכאלה דברים אבל זה פוגע שלא לצורך, כתבו שאני קצין משטרה ואני לא אשמע את האזרחים ולא אהיה קשוב לצרכיהם, זה עומד הרי בניגוד מוחלט לעובדת היותי עובד ציבור ששירת בתחנות, מרחבים ומחוזות והיה קשוב לציבור ודלתי תמיד הייתה פתוחה בפניו. מי שלא מכיר אותי יכול לחשוב שהפרסום הזה הוא נכון בעוד בפועל אין לו שום בסיס".

 

יוסי סדבון

 

 

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות