יעל שרר הודיעה על הצטרפותה לרשימת "התפוזים" בראשות מירית שקד-ברק

הפעילה החברתית, עיתונאית וזוכת פרס "נשים משנות עולם" יעל שרר הודיעה על הצטרפותה לרשימת "התפוזים" בראשות מירית שקד-ברק.

שרר, פעילה חברתית בולטת, מנחת טלויזיה, במאית דוקומנטרית של הסרט התיעודי פורץ הדרך "כביסה מלוכלכת", ועיתונאית ידיעות בכפר סבא חשפה במהלך תפקידה פרשיות שחיתות בולטות בעיר.
שרר, התנדבה בארגוני סיוע במזרח אפריקה בתחום החינוך, מנהלת פרויקט "רחוב משלה" המעודד רשויות ועיריות לקרוא רחובות על שם נשים, חברת הועד המנהל של עמותת "אחת מתוך אחת" הפועלת למלחמה באלימות מינית.


ביוזמתה שונה ותוקצב מחדש כל מערך הקליטה במערכת הבריאות של נפגעות ונפגעי אלימות מינית. פועלת לפתיחת יחידת חירום לטיפול בנפגעות ונפגעי אלימות מינית בבית החולים מאיר שיתן שירות לתושבי השרון.

 


יוזמת תיקון לחוק השמות שיקבע שעברייני מין מורשעים לא יוכלו לשנות את שמם בשותפות עם הפעילה החברתית מיכל גול ועם קואלציה חוצת מפלגות.


"אני מאמינה גדולה בערכים של ניקיון כפיים ודאגה לתושבים שמגלמת תנועת התפוזים ומירית שקד-ברק. ראיתי במהלך השנה האחרונה אמון עצום והתגייסות אדירה של התושבים לתמיכה בתנועה שצמחה מן השטח מתוך מחויבות להחזיר את כפר סבא לערכים של חינוך, נתינה צמיחה והתחדשות אמיתית לטובת התושב ולא של בעלי אינטרס. התושבים אוהבים את העיר ומגיע להם שתתנהל בשיתוף ושקיפות ותשמור על האינטרסים שלהם ושל הילדים שלהם. מירית שקד-ברק היא המנהיגה הנכונה , במקום הנכון. מירית הוכיחה כי היא מסוגלת להוביל מהלכים גדולים בכפר סבא ובכל הארץ ולהפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי. היא הובילה את המאבק כנגד תוכנית המתאר ההרסנית של העיר והצליחה לעצור אותה, היא נאבקה באומץ ובנחישות בשחיתות בעיר והובילה לחץ ציבורי לעצירת אזורי התעסוקה המזהמים בעיר. יש עוד עבודה על מנת להבטיח את איכות חיינו ובני משפחותינו בעיר, אני סומכת על מירית שתעשה זאת כראשת העיר הראשונה של כפר סבא".


מירית שקד-ברק מסרה: 
"יעל היא מובילה ופעילה חברתית בכל רמח אבריה. השפעת פעילותה ניכרת בעיר בפרט ובארץ בכלל. בין היתר, יעל תרמה להצלחת המאבק כנגד תוכנית המתאר במסגרת פעילותה כעיתונאית. עירנו תרוויח מהמשך פעילותה הציבורית במועצת העיר".

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות