קובי פדוה מצטרף לרשימתו של עילאי הרסגור-הנדין

קובי פדוה (46) נשוי לדניאלה ואבא לשירה וגיא, הוא תושב השכונה הירוקה, פעיל בהנהגות ההורים בבתי הספר ופעיל חברתי בוועד השכונה הירוקה בשנותיו הראשונות.
במקצועו מהנדס בעל קריירה עשירה בפיתוח השבבים בישראל, שעבד במספר סטארטאפים וחברות גדולות מהמובילות במשק.
קובי פדוה
לפני שש שנים, כשעמדה בתו הבכורה לעלות לחטיבה, הבין פדוה את הבעייתיות של הסעות הילדים מהשכונה. מיד נרתם לאתגר, חקר את הסעות התלמידים מכול זווית אפשרית, פנה לשלוש החטיבות באזור רחוב ששת הימים (אלון, שרת ושז"ר) ואסף נתונים על מערכת השעות. לאחר מכן הכין ניתוח סטטיסטי ועל פיו תכנית הסעות אופטימאלית לפיזור התלמידים הביתה. עיריית כפר סבא אימצה את תוכניתו ומימשה אותה. התוכנית שיפרה מאוד את ההסעות, אבל העירייה כשלה בלהתאים אותה בשנה-שנתיים האחרונות לגידול במספר התושבים ובבקרה על עצם הביצוע.
קובי פדוה: "אני אדם שמאמין בעשייה: למען המשפחה, השכונה והעיר. בשנים האחרונות פעלתי ללא הפסקה בשביל לשפר את ההגעה של ילדי השכונה הירוקה לבתי הספר בעיר. חבר מועצת העיר היחיד שהיה שם תמיד ועזר, היחיד עם הערכים הנכונים – לא רק לפני בחירות – היה עילאי הרסגור-הנדין. מסיבה זו החלטתי לחבור לעילאי ולעזור לו להשפיע מבפנים, מתוך מועצת העיר כדי לעשות את העיר שלנו טובה יותר.
העבודה היתה לא רק לתלמידי החטיבות אלא לכל תושבי כפר סבא. השתתפתי במאבק לרימזור מעבר החצייה ברחוב ויצמן פינת גלר. מעבר חצייה בו נפגעו הולכי רגל רבים לאורך השנים.
אם בחטיבות הושגה התקדמות והתלמידים נוסעים אם כי בצפיפות, בתיכונים המצב הרבה יותר רע ומסוכן. מערך הסעות לקוי גורם לתלמידי תיכון רבים לבחור לרכב על אופניים חשמליים כאשר לא עומדים לרשותם שבילי אופניים בטוחים.
פניתי לתיכונים ולחברה שמספקת את אפליקציית "משוב" על מנת להכין תוסף תוכנה שיאפשר למפות את צרכי הסעות התלמידים. הכנתי מיפוי אנונימי של כל תלמידי התיכון באותה השנה. את תוצאות המיפוי ביקשתי שוב להביא לעירייה לצורך מימוש תכנית היסעים והפעם נתקלתי במחסום. העירייה לא הסכימה לעשות שימוש בנתונים שהבאתי והעדיפה תכנית היסעים שרירותית המשיגה בהכרח תוצאות גרועות בהרבה. ניסיתי להיפגש עם ראש העירייה בן חמו, נפגשתי עם צביקה צרפתי, הנהגת ההורים ואחרים אך לא השגתי התקדמות של ממש. העירייה עשתה מספר צעדים נכונים לשיפור, אך  לא הושג פתרון אופטימלי.
היחיד שהבין ושיתף פעולה היה חבר מועצת העיר עילאי הרסגור-הנדין. כבר בפגישתנו הראשונה הבנתי שמדובר באדם ערכי המוביל תפיסות נכונות של תחבורה, עירוניות, הגנת סביבה, זכויות אדם ועוד. לכן החלטתי לחבור אליו ולקדם תפיסות אלה. עילאי הרסגור אף הגיש השנה הצעה לסדר היום שבאה לטפל נכון יותר בהסעות התלמידים בעיר. הצעה זו נדחתה על הסף ע"י מועצת העיר.

אני מודה לעילאי וליתר החברים על האמון וביחד נעשה למען תושבי כפר סבא. כחבר מועצת העיר כאשר עילאי הרסגור בראשות העיר, אוכל לממש את תכנית מוסדרת לפתרון הסעות התלמידים."

עילאי הרסגור-הנדין: "אני גאה לצרף את קובי פדוה לרשימת מרצ כפר סבא בראשותי. קובי הוא לא רק ההייטקיסט השלישי בחמשת המקומות הראשונים ברשימה ולא רק תושב השכונות הירוקות, אלא גם כוח משמעותי ביישום המצע התחבורתי והחינוכי שלי. זהו בדיוק סוג האנשים איתם הולכים לניצחון."

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות