ראש עיריית כפר סבא צביקה צרפתי: אני קורא לכל המתמודדים לראשות העיר לחשוף את הצהרת ההון שלהם כמוני ולא להשאיר שלדים בארון

במהלך יוצא דופן פרסם השבוע ראש העירייה צביקה צרפתי את הצהרת ההון האישית שלו נכון להיום. "המהלך הגיע כחלק מהתפיסה של צרפתי בה הבוחרים אמורים לקבל בשקיפות מלאה את כל הפרטים על המועמדים לראשות העיר. לפי הצהרת ההון, לצרפתי אין אף נכס הרשום אלא רק כסף נזיל במספר חשבונות בנק. צרפתי קרא השבוע לכל המועמדים לראשות עיריית כפר סבא לנהוג כמוהו ולחשוף את הצהרת ההון האישית שלהם".

על פי הדו"ח שהועבר לשרון פוסט צרפתי מחזיק בבנק 136,600 בחשבון הפרטי. בקופת גמל מנורה יש לצרפתי 346 אלף שקלים, באלטשולר אגרות חוב יש לצרפתי 450 אלף שקלים, באגד יש לצרפתי זכויות בשווי 425 אלף שקלים.

חובותיו מסתכמים ב-78 אלף שקלים.

צרפתי: "אמנם מדובר במהלך לא מקובל בוודאי בכפר סבא אבל אני סבור שראוי שתושבי העיר שמעריכים את העשייה שלי ושל העירייה בשנה האחרונה, עשיה שבזכותה טיפסנו בצורה מטאורית בדירוג דן אנד ברדסריט, יוכלו לקבל הצצה גם לפן הכלכלי שלי ושל המועמדים האחרים. אני קורא לכל המועמדים שהטוהר והשקיפות עומדים לנגד עיניהם לחשוף בהקדם, ממש כמוני, את הצהרת ההון שלהם כדי לא להשאיר שלדים בארון לפני הבחירות לראשות העיר".
צביקה צרפתי. צלם: רמי זרנגר
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות