עדי לוי סקופ, ראש "הרשימה שלנו": "לא יתכן שבשנת 2018 עדיין מדירים בכפר סבא נערות ונשים מהמרחב הציבורי"

עו"ד עדי לוי סקופ, ראש הרשימה שלנו – הרשימה של השכונות הירוקות 60/80 למועצת העיר, על חזון הרשות השווה  אותה יזמה לוי סקופ בשיתוף טל ברייר בן מוחה, מקומיות 2018, מנהיגותה, טל ברגרין ועמותת כ"ן.

=

=

בחזון, מתחייבת לוי סקופ לקדם את השוויון המגדרי בעיר ולדאוג שאף תושב בעיר לא יופלה על בסיס מין, מגדר, הורות, נטייה מינית, גיל או מאפיין אחר. בנוסף נכתב במסמך חזון הרשות השווה, כי היא מתחייבת לפעול למען קידום וחיזוק מועצת הנשים בעיר ותטמיע תכניות בנושא מגדר במערכת החינוך הן לצוותי ההוראה והן לתלמידים. עוד נכתב בחזון, כי היא מתחייבת לפעול לבירור כל תלונה על הטרדה מינית ולוודא כי הנושא מטופל ברגישות ובדחיפות.

בצירוף מקרים מקומם, דווקא אתמול נודע כי בחטיבת בר לב בעיר לא הורשו נערות להשתתף בתכנית למצטיינים ח"ץ בטענה כי הנערות ישתתפו בתכנית להעצמה נשית. נכון להיום, "הרשימה שלנו" היא הראשונה אשר נקטה בצעד רשמי למניעת מקרים כאלו בעתיד בכפר סבא וכן הרשימה היחידה אשר בראשה עומדות 3 נשים.

עו"ד עדי לוי סקופ, ראש "הרשימה שלנו": "לא ייתכן שבשנת 2018 עדיין מדירים בכפר סבא נערות ונשים מהמרחב הציבורי. נושא שוויון מגדרי הינו אחד מהנושאים המשמעותיים בתפיסת עולמי ובכוונתי לשים אותו על סדר היום כחלק מתכנית העבודה של העיר כפר סבא. זה לא מקרי ש"הרשימה שלנו" היא הרשימה היחידה בעיר שבראשה עומדות שלוש נשים מובילות חברתיות. מועצת הנשים בעיר עושה עבודה נפלאה אך אין ספק כי יש לנו עוד הרבה לאף לשאוף ולהתקדם ביחד, ואני רואה זאת כשליחות משותפת לכולנו".

 

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות