גרשון גולדברג, ארגן כנס בוגרי קורס קציני החי"ר הראשון, שנפגשו במעמד מרגש מאוד לאחר 50 שנה

בוגרי קורס קציני החי״ר הראשון נפגשו השבוע לפגישת מחזור. מארגן הכנס, תושב פתח תקווה פגש שם את בתו, ראש מחלקת עתי״ד (עיצוב תקשובי דיגיטלי), אשר הגיעה להרצות לקצינים בדימוס על השינויים הדיגיטליים בצה״ל.

50 שנה לאחר שסיימו את קורס קציני החי"ר הראשון שבבה"ד 1 בשנת 1968, התכנסו בוגרי הקורס במפעל התעשיות לכיש לפגישת מחזור בה נזכרו בשירותם הצבאי ולמדו על דור העתיד של צה"ל.

בין יוזמי המפגש ובוגרי קורס קציני החי״ר הראשון, גרשון גולדברג, תושב פתח תקווה. את האירוע תיאר בהתרגשות, "זה כיף גדול לפגוש את כולם שוב לאחר 50 שנה אחרי שכל אחד הלך לדרכו והתפתח בכיוון שונה".

בתו, אל"ם יעל גרוסמן, ראש מחלקת עתי"ד באגף התקשוב וההגנה בסייבר נפגשה עם הקצינים בדימוס והרצתה להם בנושא הטרנספורמציה הדיגיטלית בצה"ל והמעבר של קריית התקשוב דרומה על מנת לתאר את ההתקדמות הטכנולוגית בצה״ל בהשוואה לשנים עברו ולחזק את הקשר הבין דורי.

מחלקתה, מחלקת עתי"ד, אחראית על הקמת קריית התקשוב הדיגיטלית בנגב וכן על עיצוב ומימוש תוכנית הקמפוסים החכמים בצה"ל.

 "לפי חזון בן גוריון – 'בנגב יבחן עם ישראל ומדינתו'", ציטטה יעל בכנס והמשיכה, "אנחנו חיים כיום בסביבה דיגיטלית, בעולם משתנה ומתפתח וצה"ל לא נשאר מאחור. קריית התקשוב הדיגיטלית עתידה לקום בבאר שבע וליצור מפגש בין צורכי הצבא, רשויות מקומיות ותשתיות אזרחיות. כך, אנחנו הופכים חזון למציאות".

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות