הצטרפות ליס: יותר יתרונות מכפי שדמיינתם

אם אתם מחפשים את שירותי הטלוויזיה בכבלים הטובים ביותר, אתם מחפשים את יס. זוהי ספקית הכבלים הטובה ביותר שתמצאו, ומטרת העל של החברה היא לספק את אפשרויות הצפייה הטובות ביותר האפשריות. היתרונות רלוונטיים מבחינתכם, כמובן, רק אם אתם מכורים לתכני טלוויזיה מעולים, חדשים, ובשפע.

אבל הצטרפות ליס נושאת מספר יתרונות נוספים שלא ידעתם עליהם, שלא דמיינתם שתקבלו, ושהופכים את חוויית הצפייה שלכם למשהו אחר לגמרי מכפי שהורגלתם עד היום.

חיסכון רציני במזומנים

אחד היתרונות הגדולים ביותר של המעבר לשירותי הטלוויזיה בכבלים של יס הוא החיסכון בעלויות. הסטיגמה תפחיד אתכם שזוהי חברת הכבלים היקרה ביותר. אבל כשבודקים את המספרים במדויק, מבינים שההבדל עומד על סך של שלושים עד ארבעים ₪ בלבד לחודש, והתמורה היא פי ארבע ממה שמציעות חברות אחרות.

כלומר, כשחברת יס מפרסמת קו מוצרים ושירותים חדשים, כל החברות האחרות ממהרות לנסות להדביק את הפער, ברוב המקרים ללא הצלחה מרשימה, ובהפרשי מחירים שאינם שווים את עגמת הנפש של צפייה בתכני טלוויזיה ברמה בינונית.

משלמים על מה שצורכים

חשוב לזכור שספקי טלוויזיה בכבלים מחייבים אתכם על כל הערוצים שהם מציעים, שרובם אינם מעניינים אתכם בכל מקרה. אבל חבילות הצפייה הקטנות של יס מאפשרות לכם לשלם בדיוק על הערוצים האהובים עליכם, במחירים סמליים וסבירים לחלוטין.

אפשרות זו מעניקה לכם את ההזדמנות לצפות בתכנים האהובים עליכם, באיכות צפייה מעולה, ועם אפשרויות הקלטה. כלומר, תוכלו לצפות בתכניות שלכם בזמנים המתאימים לכם. יתרון זה בלבד יקל עליכם את ההחלטה לעבור ליס ולקבל גישה מידית לתכנים המועדפים עליכם, ולהתחיל לחסוך כספים משמעותיים.

תנאים גמישים

יתרון נוסף של הצטרפות ליס הוא גמישות בבחירת החבילות. אין חוזים ארוכי טווח, ואין דמי הרשמה.

אפשר למצוא מגוון חבילות כאן – bit.ly/yes-triple

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להירשם לשירות שאתם אוהבים, וליהנות מהמתנות וההטבות הנלוות למצטרפים חדשים.

מתאימים אישית את חווית הצפייה

כשחושבים על טלוויזיה בלוויין, ברוב המקרים הדבר האחרון שחושבים עליו הוא חוויית צפייה מותאמת אישית. ואתם צודקים. חווית צפייה מותאמת אישית זמינה רק באמצעות הצטרפות ליס.

השידורים מבוססים על שימוש בטכנולוגיה חכמה שעוקבת אחר דפוסי הצפייה שלכם, ואתם מקבלים המלצות באופן אוטומטי על הפרקים הבאים שממתינים לכם לצפייה, התכנים האהובים עליכם, תכנים שדומים לתכנים שאתם אוהבים, אנשים שאהבו תכנים זהים לתכנים שאתם צופים בהם, וכל הסדרות והסרטים שאתם יכולים למצוא בהם עניין. זוהי תכונה שאותה לא תקבלו בשום חברה אחרת של טלוויזיה בכבלים.

נשמע לכם הגיוני להצטרף ליס?

עם העלויות המשתלמות של הצטרפות ליס, התכנים המעולים, ואלפי האנשים שכבר הצטרפו ונשארו עם החברה במשך שנים, אין ספק שכשזה מגיע לנוחות צפייה והנאה מתכנים איכותיים, כולל ספריית VOD עשירה, ההיגיון מנחה חד משמעית לבצע את המעבר לחברת יס.

המנויים של חברות הכבלים השונות אוהבים להתווכח על החברה המציעה את השירותים הטובים ביותר, אבל על דבר אחד כולם מסכימים: העלות צריכה להיות סבירה. הפתרון מבחינת אנשים רבים הוא הצטרפות ליס, המאפשרת להם, אם זוהי בחירתם, לשלם רק עבור התכנים בהם הם צופים.

כמובן שרוב האנשים אינם מסתפקים ברעיון הצפייה בטלוויזיה, המתאים לאוכלוסיית הקשישים, הכרוך בצריכת שלושה או ארבעה ערוצים בלבד תמורת תשלום קטן, וגם כאן חברת יס מספקת את המענה המקיף, השלם והמשתלם ביותר של הנאה מעשרות ערוצים, מגוון עשיר של תכנים, ומחירים משתלמים ביותר.

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות