בזכות יוזמה חדשנית של עיריית כפר סבא- חוסכים זמן ועצבים וכבר לא נתקעים מאחורי משאיות פינוי אשפה

במסגרת שיתוף פעולה חדש בין עיריית כפר סבא וחברתWAZE, יוכלו תושבי העיר לראות מה מסלולן היומי של משאיות פינוי האשפה ולהימנע מנסיעה באותו המסלול.
במסגרת שיתוף פעולה חדש בין עיריית כפר סבא, אגף שירות והסברה ואגף הנדסה, וחברת WAZE, יוכלו תושבי העיר לראות על גבי המפה באפליקצייתWAZE, את מסלול הנסיעה של משאיות פינוי האשפה ברחבי העיר ולהימנע מנסיעה במסלולן. מהלך זה עתיד לחסוך זמן של עמידה בפקקים מאחורי משאיות פינוי אשפה שעושות את עבודתן בעיר בשעות הבוקר וחוסמות לעתים נתיבי נסיעה.
מהלך זה נולד במסגרת פגישה שהתקיימה בין מנכ"ל העירייה, איתי צחר, לבין עובדים שהעלו את היוזמה המקורית שנועדה לחסוך זמן ועצבים גם יחד זו. יש לציין כי מפגש זה מתקיים אחת לחודש, ומטרתו שיח עם עובדי העירייה.

בכפר סבא פועלים רכבי פינוי האשפה החל מהשעה 6:30 בבוקר, על מנת שלא להפריע את שנתם של התושבים. יחד עם זאת, לפינוי האשפה בשעות הבוקר השלכות משמעותיות על התנועה בעיר ונהגים רבים מוצאים את עצמם עומדים דקות ארוכות בפקקים בעת שפועלי הניקיון עושים את עבודתם, ועל כן נבחר שיתוף הפעולה עם אפליקצייתWaze שמאפשר הקלה בעומסים לתושבים הנעים בעיר.
אז איך זה עובד? משאיות האשפה הנעות בעיר מדווחות באופן אוטומטי על מיקומן, מה שמאפשר למשתמשי האפליקציה לדעת האם המסלול שבחרו 'נקי' ממשאיות בעת הנסיעה. כמו כן, האלגוריתם שעל בסיסו מבוססת אפליקציית הניווט מנהל את מסלול הנסיעה, ולמעשה מסיט את הרכב ממסלול המשאיות מה שחוסך זמן יקר.
נוסיף כי במסגרת שיתוף הפעולה בין העירייה לאפליקציית הניווט, יוכלו תושבי העיר ומבקריה ליהנות גם מהטבה בשירותWAZEקארפול. במסגרת זו, תינתן הטבה לנוסעים שמתחילים את נסיעתם או מסיימים אותה בשטחי העיר כפר סבא, והיא כוללת נסיעה חינם לנוסעים ותשלום מטעם וויז לנהגים למשך החודשיים הקרובים. שיתוף זה נולד מתוך חזון העיר הירוקה, וכהצעת פתרון לפקקים בכבישי הארץ.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות