טרנדים חדשים בתחום העישון והאידוי

באזור השרון, תאמינו או לא, הולכת ומתפתחת תרבות עישון ואידוי מאוד מיוחדת. רק מי שאיננו מעשן ושלא עישן מעולם מתייחס אל כל מוצרי העישון פחות או יותר באותה הצורה – פחות או יותר התעלמות. אבל למעשה ישנה תרבות עישון ואידוי שוקקת חיים ואפילו חובבת חידושים. כל מי שמעשן יודע היטב כי זהו תחום מאוד רחב ומגון ואי אפשר להשוות בין מוצרי עישון כגון סיגרים או מקטרות אל סיגריות רגילות, אל סיגריות מגולגלות או למוצרי האידוי. אלה מוצרי עישון אלקטרוניים וחכמים, כדוגמת הסיגריות האלקטרוניות. כאשר מכירים היטב את הטרנדים החדשים בתחום העישון והאידוי מתברר כי מלבד צורת העישון הרגילה, יש גם צורות שונות לחלוטין, בעלות מנגנון הפעלה שונה. ויש גם מגוון מוצרים נלווים שמהווים חלק מאותה תרבות.

קלף חזק ושמו jull

את הדברים הכי מיוחדים אפשר לשמור לסוף אבל אפשר בהחלט גם לשים את הקלפים החזקים על השולחן ישר בהתחלה. מי שמתייחס לטרנד הסיגריות האלקטרוניות בזלזול פשוט לא נמצא בעניינים. הקלף העדכני ביותר בחפיסה, אם אפשר לומר זאת כך, הינו מכשיר אידוי חדיש שנקרא jull. אם מעניין אתכם לדעת juul איפה קונים המתינו עוד כמה רגעים ותבינו קודם על מה כל המהומה.

Jull זו סיגריה אלקטרונית שנראית אחרת מכולם. זהו מוצר אמריקאי שנחשב להצלחה הכי גדולה של השנים האחרונות. זהו מכשיר אידוי לא גדול, שמציע חווית אידוי עם תמציות מיוחדות ותכולה נתונה של ניקוטין. האידוי נעשה בעזרת מכשיר שדומה להתקן נייד נשלף, מעין דיסק או קי שובב למראה. ניתן למלא אותו בתמצית אחת מתוך כמה טעמים (למשל טעמי פירות מרעננים). אז juul איפה קונים? בארץ המוצר עדיין חדש דנדש והוא זמין בבתי עסק וותיקים למוצרי עישון ואידוי (אפשר לנסות להזמין למשל באתר סמוקר).

גלגלו זאת בעצמכם

אם לאחרונה הבחנתם באנשים הטורחים לגלגל מן גלילי נייר בתוספת טבק או תערובות צמחים, יתכן ששאלתם את עצמכם למה הם כל כך מתאמצים? אם השאלה הזאת מעניינת אתכם יותר מאשר השאלה juul איפה קונים התשובה היא כזאת. יש כאלה שלא מוכנים לוותר על חוויית העישון מצד אחד אבל גם לא מוכנים לשלם הון עבור סיגריות מצד שני. גלגול של סיגריות באופן עצמאי זה עניין וותיק אך הטרנד טמון בכך שזו כבר תופעה ממש נפוצה. זה חלק מתרבות העישון שיש לה אפילו מאפיינים נלווים. למשל, יש כאלה הרוכשים צנצנות מעוצבות או כלים מרהיבים לאחסון הטבק. יש גם שקיות אחסון מיוחדות שנועדו לשמור על הלחות הרצויה לתערובות צמחים שמשמשות מעשנים שרוצים משהו אחר, במקום טבק. יש צמחי מרפא לעישון, שידועים בסגולות הטובות והשקיות מאפשרות את שמירת הטריות. גם נרתיקי העור המעוצבים המשמשים לאחסון חומרים לגלגול סיגריות הפכו טרנדיים ואפילו נחשקים. ואם עישון תוצרת בית כבר פחות עושה לכם את זה, אולי תצטרפו לטרנד מסוג אחר – לעיסת טבק. בשוודיה זה להיט, בארץ פחות ובכל זאת יש לכך לא מעט אוהדים.

אידוי בעזרת אפליקציה

טרנד נוסף שאותו כדאי להזכיר הגיע לעולם מחברת פאקס. מדובר במכשירי אידוי חכמים במיוחד, שמתחדשים בקצב של מכשירים סלולריים מהטובים בעולם. חווית האידוי המתקבלת משתדרגת בזכות השילוב עם אפליקציות ייעודיות. תרבות האידוי בהחלט זוכה לשיפור משמעותי בזכות שלל האביזרים שמציעה החברה ואשר זוכים להצלחה. יש מכשירי אידוי המיועדים לעלים או לתמציות. יש אפשרות לקבוע דרגת אידוי רצויה ויש גם תוספות לשינוי גודל תא החימום. אגב, יש כאלה שמעדיפים לרכוש בנפרד פיות אידוי מעוצבות שמעניקות חוויה שונה גם לטעמים המוכרים.

 

קרדיט תמונה: smoker.co.il

 

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות