יוסי סדבון:"יריביי – הרואים סקרים ומבינים שאני צפוי לנצח, אינם בוחלים באמצעים, אני מכיר חלק מהתכניות הנפסדות והנכלוליות שלהם"

יוסי סדבון "בעוד פחות מחודש ניצבת בפני כולנו הזדמנות לשנות כיוון ולהתחיל לדאוג לדברים החשובים באמת – לחינוך, לשירות לתושב, למינהל התקין. לצערי, מנסים לאחרונה לגרור אתכם ואותי בכוח להזייה מדומה. את השיטה אנחנו מכירים. ממציאים המצאות ומקווים שמשהו יידבק. יש בין יריביי – אשר רואים סקרים ומבינים שאני צפוי לנצח, ולכן אינם בוחלים באמצעים. אני מכיר חלק מהתכניות הנפסדות והנכלוליות שלהם. מחר הם ימציאו וינסו להדביק לי רומנים או פרשיות מין, מחרתיים יספרו שאני גנב ויום לפני הבחירות "יחשפו" שהשתתפתי ברצח ארלוזורוב".

=

יוסי סדבון

=

"כשזה לא יספיק יהיה מי שידאג להשחיר את בני משפחתי. בלי גבולות וללא מעצורים. אבל שקרים, גם אם יחזרו עליהם שוב ושוב, לא יהפכו לאמת. לי אין מה להסתיר! כבר הוכחתי זאת! את דרכי, ניסיוני ויושרי אתם מכירים. גם את קור הרוח והיכולת לראות את המטרה מעבר לעננים, העשן והרפש. מעולם לא דבק בי רבב ולעולם לא ידבוק בי רבב. יחד יזמנו את אמנת הבחירות ההוגנות ואני מקווה, עדיין, שכל מי שרואה עצמו מועמד ראוי עבורכם – יצטרף אליה. יחד נמשיך בדרך שהתווינו, כדי להפוך את כפר סבא למקום הטוב ביותר בכל תחום. לא אכנע לבעלי עניין, לא אתכופף מול יועצים ובחשנים, לא ארתע מאיומים כוזבים. אמשיך בכל הכוח למענכם, במצפון נקי ולפי מצפן מדויק, ויחד ננצח, ישר ולעניין".

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות