יובל לוי וצביקה צרפתי בקריאות הדדיות דרמטיות לפרישה מהמירוץ : לוי במסיבת העיתונאים תוקף בחריפות את צרפתי, יוסי סדבון ורפי סער

הבוקר התקיימה מסיבת עיתונאים דרמטית בביתו של יובל לוי המועמד לראשות העיר.
לוי פתח את הישיבה ואמר "חיכיתי בכיליון עיניים לרגע הזה. הבחירות הללו הן בחירה בין מושחתים לכאורה, לבין חושפי שחיתויות. בין אלה שמגיעים בניקיון כפיים לבין אלה שטרם עיכלו ששיטת תרום לי ואשמור לך, נעלמה מן העולם, בטח ובטח בכפר סבא שלנו. אלו הם בחירות של ניקוי האורוות, ניקוי אורוות יהודה בן חמו, והוצאת שאריות שלטון האימים המושחת, עם חבריו לדרך המבישה שהעלתה את העיר האהובה שלנו לכותרות הארציות, ולא מהסיבות הנכונות. שרידי שיטת שלטונו עודנה מביישת את העיר, כאשר סגנו של בן חמו, צבי צרפתי, ראש עירייה זמני, מראה שאכן התכוון למה שאמר פעם בראיון לעיתון: " אני ויהודה שותפים לאותם הערכים". אמר ועשה, תרתי משמע. הולך האיש בדרכיו הקלוקלות לכאורה של המנטור, נכון הוא עדיין רק נאשם. אלה אכן אותן דרכים פתלתלות שאין להן דבר עם רוח כפר סבא.
חיכיתי שלושה חודשים למעידה שלו ושל שלוחיו הנאמנים, וכצפוי כך קרה. כך מתפתלים להם אנשי שלטון הבאושים במה שהיא שירת הברבור שלהם. אנו נוודא מכאן שלא יוכלו להשפיע לרעה עוד על העיר שלנו.
"צפיתם  במראות ושמעתם את קולות העבריינות לכאורה, במופע ההתנהלות המושחתת שנקרא "רוטשילד 55", בסרטון שכולנו ראינו. מופע בשידור חי בו ניסה צרפתי להעביר שטח ציבורי ליזם פרטי אשר תרם לסיעת מעו"ף, כן, אותה סיעה אותם הובילו יהודה בן חמו, צבי צרפתי ודבי שני שהיא היום מס' 2 שלו.
במהלך מופע האימים הזה לא השיגו צבי צרפתי וחבר מרעיו את מבוקשם היות ולא השיגו את הרוב הנדרש. נגדיל ונספר כי במהלך הישיבה נשלחה הודעה טלפונית ע"י אזרח לחבר קואליציה בו הוא מתריע בפני מסירת שטח ציבורי והנ"ל מראה את ההודעה לצרפתי והוא ממשיך בדרכו.

"סגן ראש עיר שלא היה נוכח בחדר נכנס בחזרה ומצביע בהצבעה שאינה חוקית, חבר מועצה אחר שהתנגד מצביע נגד ולאחר דין ודברים עם חבר קואליציה בכיר משנה דעתו ומצביע בעד בהצבעה שניה שאני מזכיר שאינה חוקית, אי אפשר לערוך הצבעה חוזרת אלא לאחר חודשים מספר.

ממלא מקום ראש העירייה, איתן צנעני
"היועץ המשפטי מכשיר את ההצבעה למרות שאני כעו"ד מתרה בפניו שזה לא חוקי ושזה יגיע לגורמים האמונים על החוק. ושיא השיאים הוא הרגע בה לוחש מנכ"ל העיריה איתי צחר לאזנו של צבי צרפתי: " צביקה זה הכל יהיה בפרוטוקול, זה לא יעבור בשקט",  אני חוזר שוב על מה שנאמר בכדי שיובן כי ידעו ראש העיר, מנכ"לו ויועצו המשפטי היטב מה הם עושים והעשייה הייתה חשובה יותר מהחוק: "צביקה זה הכל יהיה בפרוטוקול, זה לא יעבור בשקט". למרות זאת נערכה הצבעה כפולה שהכשירה את השרץ.
מבחינתי לראות ולשמוע את המחזה הגרוטסקי הזה זה לא פחות מפיגוע דמוקרטי. לא כך ינוהלו דברים כאשר אהיה ראש עיר. והדברים אכן הגיעו למקומות האמונים על שמירת החוק, המשטרה ובית המשפט, והם נחקרים. זו החקירה המדוברת, שצרפתי ניסה אמש בהבל פה חסר מעצור ומוסר, להדביק אלי. אני אומר לו, טול קורה מבין עיניך. משרד הפנים כבר הבין היטב והגיב למנכ"ל העיריה איתי צחר, המנסה לברוח מאותו אירוע מביש ולא חוקי ואני מצטט:" לא נשמש גורם מלבין לפגמים שהיו בהליך ההצבעה"
כפר סבא רוצה שינוי וניקיון כפיים, רוצה ראש עיר שיעבוד בשבילה ולא יעבוד עליה. רוצה בלתי ממומנים ובלתי משוחדים, כאלה שאותם כסף לא קונה!!! זה מה שאני מביא איתי לשירותי כראש העיר שלכם. אותי ואת חבריי לדרך אי אפשר לשחד!!! מכאן אני קורא לפרישה מידית של צבי צרפתי, ממשיך דרכו של יהודה בן חמו, זה שהצהיר בעיתונות ש"אני ויהודה אלה אותם הערכים".
יוסי סדבון
בהמשך, תוקף לוי בחריפות גם את סדבון, רפי סער וצנעני "זאת קריאה שלא לתמוך במי שתרמו לו עבריינים מורשעים. זאת קריאה לתומכיו לחבור אלי ולחברי במסענו לניקוי האורוות והחזרת שלטון החוק. זאת קריאה למי שעשה עם צבי צרפתי הסכם עודפים לבטל אותו לאלתר ולהגיד עד כאן, מעכשיו הכל נקי והכל ישר. זאת קריאה לא להסכים למערכת בחירות בה במקום 2 ברשימת רפי סער מוצב דני הרוש, חברו הקרוב של ראש העירייה ומנכ"ל העירייה ומעורב הוא עד הצוואר בפרשיה מזעזעת בה בכירי עירייה נהנו שנים מתלושי קניה שאמורים היו להגיע לידי נזקקים, אך הגיעו על פי האישום לידי ראש העיר הקודם ומקורביו. בשיחה שתומללה בין דני הרוש לבין חזי ברזני, עד המדינה של בן חמו, אומר לו ברזני: "גם אתה קיבלת דני". מה קיבל דני הרוש? להיכשל בתפקידים זה קורה, מותר להיות מפוטר מעיריית כפר סבא, מפוטר מעיריית הוד השרון, מפוטר ממשרד התקשורת.  מותר אפילו להחליט שכפר סבא חשובה אבל צור יגאל חשובה יותר ושם לא צריך להתעמת מול חבורת בן חמו באומץ אישי וציבורי. ומותר גם להתמודד שם ולהפסיד,  מותר גם מותר ואת כל זה עשה רפי סער, אבל אסור לקחת כמספר 2 מי שהוא איש מפתח במשפט ראש העיר המושחת לכאורה, מי שהיה יד ימינו. כפי שנאמר, הנכווה ברותחין נזהר בצוננין. מי שזה מס' 2 שלו מצייר בפנינו בדיוק איך יראה שלטונו, לא יהיה שלטון כזה בעיר האהובה שלנו!! הציבור הכפר סבאי חכם, חכם מאד, הוא לא ייתן!! הטחתי זאת בפניהם בעבר ואני מציין זאת שוב כי כאשר מדובר על ניקיון כפיים ויושרה ציבורית אני לא מפחד, והם?  הם מפחדים כי תמה דרכם, תמו הקומבינות. תושבי ותושבות העיר אני קורא לכם להביט על מערכת הבחירות הזו, היא אקוטית ויכולה בעזרתכם להיות נקודת מפנה, סוף הבושה!! אני מביט בססמאות הבחירות של המועמדים והם אכן מתארים את המחנה שלי, ישר ולעניין, עושה ולא מדבר ואכן הניסיון יעבוד בשבילכם, להם זה סלוגן ואצלי זו דרך חיים. אני קורא לכם לראות מי לא ממומן ומי כן והאם התורמים כשרים מוסרית כי לא כל מה שכשר חוקית הוא אכן מוסרי. לראות מי מהמועמדים/ות היו בסביבתו הקרובה יהודה בן חמו ולהגיד להם די, הביתה!! ביישתם אותנו. זו קריאה לכם להביט מי נלחם פה 10 שנים באומץ ובמסירות וצדק בכל מה שאמר ומי רק לפני קדנציה התמודד לראשות צור יגאל והפסיד. זו קריאה לכולכם לחבור אלי ולמי שרק כפר סבא מעניינת אותו, ויש עוד כאלה, אני לא יחיד.  בואו וכבר היום נסיים עם הבושה ונצא לדרך חדשה ונקיה לה ראוי הציבור הכפר סבאי, בואו כבר היום כך שבראשון בנובמבר נוכל להתחיל לעבוד במקום להתכונן לסיבוב שני. אני קורא לכל אחד ואחת מכם לחבור אלי, יחד נוביל את העיר חזרה להישגים ולמצוינות ולניקיון כפיים. זו ההתחייבות שלי אליכם תושבי ותושבות העיר".
לוי נגד צרפתי ולהיפך
בתגובה לדברי לוי אמר צביקה צרפתי:  "קשה לי לראות שמועמד לראשות העיר מנסה לגנוב את דעת תושבי העיר ולהסיט את הדיון מהחקירה האמיתית שלפי בקשת העירייה לתיקון פרוטוקול בית המשפט  והודעת העירייה מתנהלת נגדו . אני חוזר ואומר לתושבי כפר סבא – הניסיון של לוי לעשות ספין ולספר כאילו מדובר בחקירה שהוא יזם על הבניין בשדירות רוטשילד 55 אינה נכונה, הוא מנסה להסתיר את העניין האמיתי –שלפי הבקשה לתיקון הפרוטוקול  מתנהלת חקירה משטרתית.
ההתנהלות של לוי מבישה וגורמת לכל תושב כפר סבאי לנוע באי נוחות- אין זה מתקבל על הדעת שאדם כזה – יכול בכלל להיות מועמד בבחירות לראשות עיריית כפר סבא.
בעניין הבניין ברוטשילד 55 אני רוצה להבהיר: הפרויקט אושר על ידי היועץ המשפטי של העירייה ועל ידי לא תאמינו מי – לא פחות ממספר 2  של  מר יובל לוי-  ממה שיינפיין, כן אותו יובל לוי שמנסה ליצור ספין כאילו הוא זה שביקש את החקירה. אני חוזר לעניין העקרוני ולא לספין של לוי- אני פונה אליך מר יובל לוי: אם אתה נמצא בחקירה משטרתית -פרט לציבור הבוחרים את הסיפור או שתסיר את מועמדותך עוד היום לטובת תושבי כפר סבא והעיר כולה".

 

רפי סער מסר בתגובה: "לצערי הרב גורמים פליליים ועבריינים חדרו ללב העשייה המוניציפלית בכפר סבא. גם במערכת הבחירות הזו ישנה מעורבות של גורמים עבריינים כאשר החשיפה של גורמים אלו הכניסה את יובל לוי ללחץ וטוב שכך. הניסיון של יובל לוי לנסות לשנות את סדר היום בנוגע למועמדותו לא תועיל. כמו גם הניסיון של יוסי סדבון לטשטש את מעורבותו של יהודה בן חמו במטה הבחירות שלו. אני גאה בחברי וחברות הרשימה שלי. בניסיון שלהם, ברקע שלהם ובמחויבות שלהם לעיר כפר סבא ותושביה. הניסיון לדיבה, הטלת דופי ולשון הרע באנשים שניקיון הכפיים שלהם הוכח מעל כל ספק הוא בזוי ונלוז".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות