ראש העירייה, צביקה צרפתי הנחה את גורמי המקצוע בעירייה לטפל בנושא הסייעות לגנים באופן מידי ולמצוא פתרון לבעיה

ראש העיר צביקה צרפתי, קיים אתמול בבוקר ישיבה דחופה בנושא הסייעות בגני התקשורת בעיר בהשתתפות כל גורמי המקצוע בעירייה יחד עם נציגי ההורים של ילדי גני התקשורת בעיר. במהלך הפגישה סיפרו כל נציגי ההורים את אשר על ליבם וביקשו מראש העיר שיחזיר את הסייעות לגנים.

מיד בסיומה של הפגישה המשותפת הנחה ראש העיר את גורמי המקצוע באגף החינוך לפעול למציאת פתרון מיידי למצוקה.
בהתאם להחלטה המשותפת תתקיים פגישה מידית בין גורמי המקצוע באגף החינוך לבין נציגי הנהגת ההורים ונציגי ההורים וביחד יכינו תכנית לשביעות רצון ההורים ולרווחת הילדים"
ראש העיר צביקה צרפתי, "נושא ילדי החינוך המיוחד קרוב מאד ליבי. אני מודע למצוקות איתן מתמודדים הילדים וההורים בחיי היומיום ולכן הנחתי את גורמי המקצוע בעירייה לטפל בנושא באופן מידי ולמצוא פתרון לבעיה. אני מתכוון להמשיך לעקוב אחרי הנושא עד לפתרון מלא ומיטבי של הפנייה".
גליה מתוק נציגת הורי ילדי גני התקשורת אמרה כי, " ראש העיר הקשיב לנו, הבין והזדהה עם הפנייה שלנו והתחייב למצוא פתרון מידי לנושא.
אנחנו מודים לו על ההקשבה, האמפתיות ובעיקר על ההחלטה המשוכלת והנבונה לפעול למציאת פתרון מידי לנושא הסייעות שנוכחותן כה משמעותית לילדינו".

גליה מתוק:"הורי גני התקשורת בעיר נפגשו היום בבוקר עם ראש העיר צביקה צרפתי, בפגישה נכחו גם מנכ"ל העירייה איתי צחר, מנהלת מחלקת ילדים בסיכוי נתי נפתלי ומנהלת אגף החינוך אורלי פרומן בנושא הקיצוץ בסייעות בגני התקשורת בעיר. במהלך הפגישה היו קשובים אלינו ההורים והבטיחו להתייחס למצב הקשה בו הילדים נמצאים. בתום הפגישה ולאחר שיחה של ראש העיר עם צוות החינוך, הוחלט להחזיר את הסייעות לגני התקשורת באופן מיידי! בהמשך לכך נתי נפתלי תקבע ביומיים הקרובים ישיבות עם הנהגת ההורים ונציגי הורי גני התקשורת למטרת תכנון ביצוע החזרת השעות החסרות.
תודה רבה לכל מי שהשתתף, הגיע או תמך בכל דרך שהיא!!! תודה לראש העיר שהשכיל להקשיב למצוקתנו ולתת מענה מיידי לבעיה הזו".

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות