עדי לוי סקופ, המתמודדת למועצה : "דחינו כל הפניות שקיבלנו לחתום על הסכם עודפים, אנחנו רוצים שהבוחרים שלנו ידעו שכל קול שלהם מגיע אך ורק אלינו"

בעקבות הפרסומים באתר השרון פוסט לפיהם מספר רשימות למועצת העיר כפר סבא בחרו לחתום על הסכמי עודפים, מבהירה עו"ד עדי לוי סקופ, ראש "הרשימה שלנו" – הרשימה של השכונות הירוקות 60/80: "קיבלנו לא מעט פניות מסיעות שונות שביקשו שנחתום עימם על הסכם עודפים אך דחינו את כולם על הסף".

עו"ד לוי סקופ מסבירה מה עומד מאחורי השיקול שלא לחתום על הסכם עודפים: "אנחנו רוצים להבטיח לבוחרים שלנו שכל קול שלהם מגיע אך ורק אלינו ולא לאף אחד אחר. הרשימה שלנו הוקמה במטרה לשרת את האינטרס של תושבי השכונות הירוקות בפרט ואת תושבי כפר סבא בשורת נושאים חשובים לנו. ולא ייתכן שתושב שיצביע לנו למעשה יצביע עבור מועמדים אחרים בעלי אינטרסים אחרים שעלולים להתנגש בשלהם".

עדי לוי סקופ

"מעבר לכך, אנחנו מפלגה עצמאית לחלוטין, אנחנו לא נתמכים בידי מפלגות וגם לא מצהירים על תמיכה באף מתמודד לראשות העיר. אנחנו נשמח לשבת בקואליציה ולשתף פעולה עם כל ראש עיר שייבחר, כמובן בכפוף לכך שראש העיר הנבחר יתחייב לטפל בדברים המרכזיים שחשובים לנו ולתושבי השכונות הירוקות כמו הקמת חטיבת ביניים בשכונות וביצוע פעולות למען סילוק המפעלים המזהמים".

כזכור, השבוע נסגרה האפשרות לחתום על הסכמי עודפים בבחירות לרשויות המקומיות ומספר מתמודדים בחרו לחתום על הסכם כזה עם רשימות ומתמודדים אחרים: יובל לוי ("תפו"ח") סגר הסכם עודפים עם יו"ר רשימת ש"ס, שמעון פרץ, מ"מ ראש העיר צביקה צרפתי ("כפר סבא אחת") חתם על הסכם עודפים עם עו"ד איתן צנעני מסיעת "תנופה", ראש מפלגת "כפר סבא מתקדמת" הדר לביא חתמה על הסכם עודפים המתמודד לראשות העיר יוסי סדבון ("כפר סבא בראש") והמועמד רפי סער ("דרך חדשה") חתם על הסכם עם מפלגת העבודה בראשות עמירם מילר.

 

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות