יוזמה ירוקה ברוכה של עיריית כפר סבא: פרסומי ושלטי הבחירות בעיר יהפכו לתיק, קלמר, מפה רב פעמית, ריהוט גן ועוד

עיריית כפר סבא בהובלת אגף קיימות וחדשנות ואגף איכות הסביבה יצאה בקריאה לכל המועמדים לבחירות והפעילים שלהם לאסוף את כל שלטי הבחירות התלויים בכל רחבי העיר, להעבירם באופן מסודר למחסני העיריה, שם יעשו בהם שימוש חוזר, ייצרו מהם תיקים, קלמרים, מפות רב פעמיות, ריהוט גינה, שטיחי חיפוי לגינות הציבוריות למניעת עשבייה ושאר מוצרים לפעילות קהילתית. הקריאה לשימוש חוזר של כל שלטי הבחירות הינה בהתאם לחזון הירוק והמקיים של העיר כפר סבא ובהתאם למגמת "אפס פסולת" אותה מקדמת העירייה בשנתיים האחרונות.  כפר סבא היא עיר ירוקה השואפת להפחית את כמויות הפסולת המועברת להטמנה ועל כן קוראת לכל התושבים לקחת חלק באתגר העירוני ולהפוך את השלטים, הפלריגים והבאנרים של קמפיין הבחירות לחומר גלם לשימוש חוזר וזאת כחלק מהשמירה העירונית על איכות הסביבה. את כל השלטים, הבאנרים יש להעביר באופן מסודר למחסני העיריה ברחוב גרץ, משם הם ישלחו למפעלים, שיעשו בהם שימוש חוזר ויחזרו אותם לקהילה כחומרי גלם.

עיריית כפר סבא פועלת לכל אורך השנה על מנת לקדם את נושא השימוש החוזר בפסולת ומקיימת מגוון רחב של פעילות במרכז הקיימות העירוני "קיפוד" וכן בבתי הספר בעיר.

מנכ"ל העירייה איתי צחר, אמר כי, "העיר כפר סבא הינה עיר ששמה דגש על איכות הסביבה ורווחת חיי תושביה. על כן אנו יוצאים בקריאה לכל המועמדים ותושבי העיר לקחת חלק  ביוזמה העירונית הירוקה. אין כל טעם שהשלטים שכבר אין בהם שימוש יזרקו לפחים ויועברו להטמנה ויזהמו את הסביבה. אנו גלו אחריות חברתית וקהילתית".

בתמונה ילדי גן "דליה" בהובלת הגננת רחל צוקרמן הפכו את אחד השלטים ללוח בחצר.  

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות