חברת מועצת העיר, ד"ר ענת קלומל לא נכנסת למועצת העיר "העיר כפר סבא כפוית טובה"

חברת המועצה ענת קלומל, מוערכת ואהובה מאוד, לא תיכנס למועצת העיר.

מאת: אירית מרק

יובל לוי ראש הסיעה, הצליח להכניס רק שני מנדטים במקום השלושה שהיו לו. ובבחירות לראשות קיבל את המקום הרביעי ומבחינת מנדטים הצליח כאמור להכניס רק 2 "אני עד 0400 בבוקר עדיין פעלתי ורצתי בין הקלפיות, לאחר יום ריצות בכל העיר, עם העגלה המפורסמת, ועשיתי הכל כדי שיובל יצליח כי אני מאמינה בו"' אומרת ענת קלומל חברת המועצה היוצאת בראיון לשרון פוסט "אני מעריכה אותו על הזכות שהעניק לי להיות 5 שנים נבחרת ציבור, דירקטורית בחברה הכלכלית ודירקטורית בחברה לתרבות ופנאי זה היה בית ספר של החיים. זכיתי למנטור הכי טוב שיכולתי לבקש. ועל כן כולי הודיה ליובל לוי. כפר סבא הפסידה את יובל, חבר מועצה מצוין, ומסור בצורה בלתי רגילה, שניהל מאבקים רבים למען התושבים והורים רבים וועדי הורים העריכו מאוד את יובל ויצאו לטובתנו, תמכו בנו, והם אלה שהצטרפו אלינו והבינו מה שקרה בקדנציה הקודמת. לעומת זאת, התושבים העדיפו, לתמוך באותם מועמדים שלא תרמו לעיר".

את נשארת בחוץ. איך התחושה.

"תרמתי 5 שנים ואני מרגישה שחרור מאחריות, כי ראיתי מה קרה בעיר שלנו, את הבינוניות ומטה וככל שהייתי יותר שנים הזדעזעתי מההתנהלות והתרבות. כפר סבא הידרדרה ואני חושבת שהתושבים לא הבינו את מה שקרה פה וזו תהיה בכיה לדורות. אני חושבת שהתושבים לא הבינו את מה שקרה. העדיפו להיאחז באשליות, במצעים עם חורים וללא אחיזה במציאות, במקום להתמודד עם המציאות העגומה שבה המדרכות עקומות, העיר מלוכלכת, מחלקת רווה והנדסה לא מתפקדות, מערכת חינוך בינונית ומטה ללא ויז'ן, וחוסר ניסיון של חברי המועצה החדשים, לא יסייעו בשיקום ההרס של העיר".

דיברת עם יובל?

"כן שוחחתי איתו. יובל מאוד מאוכזב, ולוקח אחריות על הטעויות שלו בקמפיין והירידה בתמיכה היתה לקראת הסוף כתוצאה מהפחדות ואסאמאסים שפגעו ויצרו חוסר אמון של הציבור בנו וזאת בנוסף לשיימינג ממוסד מהקואליציה הקודמת, כנגד יובל. העיר כפר סבא כפוית טובה, והעדיפו את רב סרן שמועתי על פני המציאות העגומה והתרומה האדירה של יובל לוי".

יובל לוי. מועמד לראשות עיריית כפר סבא

מה התכניות הלאה?

"אני לוקחת הפסקה, לעשות לביתי ולהשקיע בקריירה, שנפגעה כתוצאה מהזמן הרב שהשקעתי במאות הבעיות של התושבים בעיר. העיר כפר סבא היא לא רק מרכז העיר השבע שהגיע אלינו בלחץ כי אין סייעת שניה אלא השבוע פגשתי 2 תושבים שהרווחה מתעכבת כבר שנה שלמה בלארגן להם טיפול שיניים. הקמפיין הזה חשף את הפערים הגדולים בין השכונות המזרחיות המרכז והשכונות הירוקות כאשר מתמודדים התעלמו, מחוסר ידע ובורות לגבי העיר ותפקודה. בכל מקרה הדברים טרם הסתיימו מבחינה פוליטית ואני עוד אגיד את דברי".

ענת קלומל

 

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות