אושרת גני גונן, ראשת מועצת דרום השרון החדשה

אושרת גני גונן נבחרה הערב ברוב של כ – 78% נגד שלושה מתמודדים
גני גונן "אני נרגשת מאוד, נוביל את המועצה האזורית דרום השרון להתחדשות. מחר בבוקר אני מתחילה לעבוד".

אושרת גני גונן, נבחרה הערב ברוב אדיר של כ – 78% מהקולות לראשות מועצת דרום השרון. גני גונן, שכיהנה כמנכ"לית הראשונה של עירית כפר סבא, תהיה גם ראשת המועצה האישה הראשונה בדרום השרון מאז הקמתה.

אושרת גני גונן

גני גונן אמרה הערב "אני נרגשת מאוד מהתוצאה ורוצה להודות לכל המתנדבים והפעילים שצעדו איתי במסע הזה בתשעת החודשים האחרונים. קיבלתי תמיכה אדירה בכל היישובים ואני אסירת תודה על כך. פגשתי בחודשים האחרונים אלפי תושבים שמייחלים להתחדשות. החל ממחר בבוקר אני מתחילה לעבוד עבור הקהילה המדהימה של דרום השרון כדי לקדם את החינוך, איכות הסביבה והשירות לאזרח. יש לפנינו אתגרים אדירים, ומאבקים משמעותיים לשימור ציביון החיים הכפרי ושמירה על השטחים החקלאיים והירוקים, אך אני יודעת שהאחדות שנוצרה סביב בחירתי הערב תסייע לי להתמודד עם המשימות, כשכל תושבי המועצה מאחוריי".

גני גונן, היא תושבת נווה ימין, בת 47, נשואה לדרור ואם לסתיו, שחר, יובל ועומר. היא בת למשפחה ממייסדי מושב נווה ימין. אושרת כיהנה במשך 3 שנים כמנכ"לית עיריית כפר סבא ועבדה בעירייה מעל 20 שנה. את דרכה המקצועית החלה בתחום החינוך, כמדריכת נוער במועצת דרום השרון.

הידע והניסיון שצברה גני גונן, כמנהלת בעירייה גדולה, עם תקציב של מיליארד שקלים ו 3000 עובדים, והמיומנויות בניהול מערכת היחסים המאתגרת בין השלטון המקומי לשלטון המרכזי, יהוו עבורה תשתית איתנה לניהול המועצה האזורית ולהתמודדות עם האתגרים המורכבים העומדים בפני המועצה בשנים הקרובות.

גני גונן התמודדה במערכת הבחירות בדרום השרון, מול 3 מועמדים. יצחק אזרי מהישוב מתן, זאב פתאל משדי חמד ודרור רופא מחגור. אושרת הודתה להם הערב על ההתמודדות ואמרה "אני מחבקת את כולם, המתמודדים, תומכיהם וכל תושבי המועצה. אהיה ראשת המועצה של כולם. בכוונתי להוביל את המועצה לתרבות של אחדות ושיתוף פעולה בין היישובים".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות