המועמד לראשות, רפי סער, פנה למנכ"ל משרד החינוך בדרישה למנוע סגירת מוסדות החינוך מוקדם מהרגיל בבחירות שיתקיימו ב- 13.11

אמש הוציאה מחלקת החינוך בעיר כפר סבא מכתב להורי התלמידים בו הודיעה להם כי ביום הבחירות שיתקיים ב- 13.11 במסגרת "סיבוב שני", הלימודים יסתיימו בשעה 12:00 וכי לא יפתחו הצהרונים הפועלים ביום רגיל עד השעה 16:00.

כידוע, יום הבחירות בסיבוב השני אינו מוגדר כיום שבתון. הקלפיות ביום זה יפתחו בשעה 13:00 ויסגרו בשעה 22:00. הוראת מחלקת החינוך הינה יישום הנחיית חוזר מנכ"ל משרד החינוך שקובעת כי כניסת אדם שאינו נמנה עם הצוות החינוכי לשטח בית ספר אסורה.  

 

לאחר פניות של מאות הורים בעיר לסער, פנה רפי למנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבואב, בדרישה כי המשרד יתערב וידרוש מציאת פתרונות חלופיים שלא יהפכו את יום הבחירות לנטל עבור ההורים.

 

כך כתב במכתבו: "לאחר פניות של מאות הורים בכפר סבא, אני פונה אליך במכתב זה, לפעול לפנים משורת הדין, ושמשרד החינוך ידרוש כי יימצאו פתרונות חלופיים כדוגמת הצבת הקלפיות באולם הספורט או הספרייה תוך הצבת מאבטחים שימנעו כניסה למתחמי למידה או לחלופין לשנות את מיקומי הקלפיות למוסדות ציבוריים. איננו רוצים שהבחירות המהוות חגיגה דמוקרטית יהפכו לנטל על ההורים בכפר סבא ומבקשים כי הצהרונים יפעלו כסדרם".

רפי סער: "בטיחות תלמידנו היא ערך עליון, עלינו לשמור על התלמידים ובמקביל למצוא פתרונות יצירתיים שמחד יבטיחו אחוזי הצבעה גבוהים ומימוש הזכות הדמוקרטית של תושבינו ומאידך לא יפריעו להורים שכעת צריכים למצוא פתרונות עבור ילדיהם".

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות