יובל לוי "הדרך שהצענו התקבלה אבל ההטעיה לגבי מהותנו ותדמיתנו גרמה לכך שלצערנו זאת איננה התוצאה שבעבורה עשינו ביחד מאמצים כל כך רבים"

המועמד לראשות יובל לוי, בתגובה רשמית ראשונה לפעיליו, בוחריו ולציבור כולו. לוי כזכור הגיע רביעי במספר מבין המתמודדים לראשות וירד מארבעה מנדטים לשניים.

מדובר בהפתעת הבחירות. תוצאות שגרמו להלם בציבור, שכן לוי זכה לתמיכה מגורמים בולטים ומכובדים כמו סגן השבכ דורון וייס ועוד.

"ההרגשה הייתה שהיום יהיה זה היום שבו נחגוג יחד את תמיכת הציבור בדרך שלנו. הדרך שהצענו התקבלה אבל ההטעיה לגבי מהותנו ותדמיתנו גרמה לכך שלצערנו זאת איננה התוצאה שרצינו, זאת לא התוצאה שבעבורה עשינו ביחד מאמצים כל כך רבים בנחישות רבה ובעיקר בהמון אהבה", אומר לוי שהפתיע את פעיליו וחברי רשימתו בארוחה כיד המלך ביום רביעי האחרון במטה הבחירות "לפני הכל ברצוני להודות מקרב לב לכל אחת ואחד מכם, אני גאה ואסיר תודה על הקמפיין הנפלא הזה שהקמנו יחד. קמפיין רחב, מגוון, יצירתי, סוער ומלא בכל כך הרבה אנרגיות טובות. ללא ספק אתם מייצגים את המיטב של העיר כפר סבא, הכבוד הגדול ביותר בחיי היה להיות המועמד שלכם.

יובל לוי. "לחיים יש חוקים משלהם ולא תמיד מה שנראה הכי ברור ולגיטימי עבורנו הוא ברור לכולם.

לצערנו כפר סבא אמרה את דברה ובחרה אחרת, ואני רק יכול להצטער שלא ניצחנו בבחירות האלה למען הערכים שאנו מייצגים ושותפים להם ולמען הגשמת החזון שיש לנו למען עירנו האהובה.

"ההחלטה על הדרך בה אנו נבחר היא החלטה קשה ומדויקת ואנו נבחן עד תום את כל האופציות העומדות לפנינו כשהשיקול היחיד העומד לנגד עיני הוא טובת הציבור ואלפי התומכים שנתנו את אמונם בנו. נבחן מי יכול להיות שותף הכי קרוב לדרישות שלכם לדרך החיים בעיר.

"מי שמכיר אותי יודע שגם אם התוצאות הן בניגוד לרצון או לדרך שלי, תמיד לנגד עיני חצי הכוס המלאה שעוד ניתן להשיג – זה בדיוק מה שאנו נעשה בימים אלו. אנו נדאג לחפש למצוא את חצי הכוס המלאה ולהצדיק ביחד את התמיכה והחיבוק של כולכם למען העיר ולמען עתיד ילדינו. בהתרגשות רבה אני כותב שורות אלו עם ראש מורם ובעיקר בגאווה גדולה על התמיכה שנתתם לנו, אמנם התוצאה אינה מיטבית, אך לעולם אל תפסיקו להאמין ששווה להילחם בעד משהו שרבים כל כך מאמינים בו. אנחנו נמשיך יחד כקבוצה שקמה ופעלה למעלה מעשר שנים להשגת המטרות החברתיות שאנחנו כולם רוצים כל כך. בקרוב ניפגש שוב".

 

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות