יו"ר מועצת הנוער הנכנסת היא ליאון עיוואן

בני הנוער בכפר סבא בחרו את מועצת הנוער העירונית לשנת 2019: יו"ר המועצה הנכנסת היא ליאון עיוואן

בתום הליך דמוקרטי עתיר מתמודדים, בני הנוער בכפר סבא בחרו את מועצת הנוער העירונית הנכנסת, במסגרתה 7 בני נוער מרכיבים את מזכירות המועצה, וזו הקדנציה ה- 28 שלה. יו"ר המועצה הנכנסת היא ליאון עיוואן שעד כה כיהנה כסגנית יו"ר. חשוב לציין כי את פעילותם מאגד אגף נוער, צעירים וקהילה בניהולה של מירב הלפמן, ועל הנחייתם אמונה חווה הייטי אלל, מנהלת מדור הדרכה ומנהיגות צעירה.

מועצת הנוער העירונית 2019

מועצת הנוער העירונית בכפר סבא מורכבת מכ- 97 נציגים ופעילים נבחרים ממועצות התלמידים הבית ספריות העל יסודיות ונציגים ממסגרות נוער שונות בעיר, ביניהם: תנועות נוער וגופים התנדבותיים שונים הפועלים בעיר. במהלך השנה המועצה דנה בנושאים החשובים על סדר היום של בני הנוער בעיר ופועלת למען הנוער ועל מנת לקדמו אל מול הגופים והארגונים השונים, בעיקר מול העירייה. כמו כן, נציגי המועצה משתתפים בוועדות העירייה השונות ומקיימים פגישות קבועות עם ראש העיר, כך מצליחים להשפיע מקרוב על תהליכים שמתרחשים במרחב העירוני.

חברי המזכירות נפגשים אחת לשבוע במרכז הנוער העירוני, בה דנים החברים בנושאים הקשורים לבני נוער, מקדמים זכויות של נוער, ומארגנים אירועי פנאי וערבי שיא במת נוער בעצמאות, יריד תעסוקה לנוער, בו השיגו השנה למעלה מ- 1000 משרות בנוסף, משתתפים חברי המועצה בפעילות התנדבותית בקהילה לאורך כל השנה, אירועים משותפים עם שורדי שואה, נשף פורים עם גימלאי העיר התנדבות עם ילדים ועוד.

הכירו את המנהיגים החדשים:

כאמור, ליאון עיוואן היא יו"ר המועצה החדשה, כשבקדנציה הקודמת כיהנה כסגנית יו"ר היוצא, גל רבינוביץ. ליאון היא תלמידת כיתה י"ב בתיכון גלילי. כמו כן, מאי דקל תלמידת כיתה י"א בתיכון "אורט שפירא" תכהן כסגנית היו"ר, ושלי רבני מכיתה ט' בחטיבת הביניים "בר לב" תכהן כמבקרת המועצה. כמו כן, עומרי פייבל נבחר לדובר שיהיה אמון על פרסום החלטות ופעילות המועצה בקרב הנוער בעיר, וענבר פייבל נבחרה למזכ"לית. גאיה שבת מתיכון "גלילי" נבחרה לרכז את תחום התרבות, פנאי ואירועים, ומוני יורדונוב ירכז את תחום ערכים וחוקה.

מירב הלפמן, מנהלת אגף נוער, צעירים וקהילה, "העיר כפר סבא התברכה בבני נוער מצוינים, אכפתיים, מעורבים ובעלי מודעות קהילתית גבוה, אני גאה לומר שמועצת הנוער העירונית בכפר סבא הינה המועצה הגדולה ביותר בארץ שמובילה תהליכים ודואגת לזכויות ולתרבות הפנאי של בני הנוער בעיר. ברצוני להודות לגל רבינוביץ היו"ר היוצא על שנה מלאת עשייה ולברך את ליאון בקדנציה פורייה. וכמובן לחוה הייטי אלל שמסיימת 6 שנים בהם הנחתה את המועצה ועשתה זאת בצורה מעוררת השראה. בהצלחה!".

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות