רפי סער “בכוונתי להיות ראש העיר של כולם. כל האוכלוסיות, כל האזורים וכל המגזרים. כפר סבא חופשית היא כפר סבא שמכילה את כולם”

רשימת התנאים שהציבה מרצ בראשות עילאי הרסגור הנדין גררה תגובות מהמועמדים לראשות בסיבוב השני .
רפי סער “אני מעריך מאוד את עילאי הרסגור, את חברי רשימתו ואת האג’נדה שהם מובילים בעיר. כפי שאמרתי לאורך כל הדרך, בכוונתי להיות ראש העיר של כולם. כל האוכלוסיות, כל האזורים וכל המגזרים. כפר סבא חופשית היא כפר סבא שמכילה את כולם. בכוונתי לנהל קואליציה מקיר לקיר לטובת האתגרים העצומים בפניהם ניצבת כפר סבא. 
“לעניינו, הדרישות של רשימת מרצ הינן דרישות שמופיעות במצע שלנו – שקיפות, עצירת תכנית המתאר, שיפור מדיניות החינוך העירונית, רישות העיר בשבילי אופניים, תכנית תחבורה ברורה ועוד.
“בנושא העסקים והתחבורה בשבת – במסגרת יישום תכנית המנהלים הקהילתיים כל שכונה בהתאם לצריכה תקבל את מלוא השירותים להם היא נדרשת גם בשיש ושבת. ניתן לשמור על חופש לכולם ולהתחשב בכלום.
“בזמן שסדבון ממשיך במדיניות של זיגזוג – מחד, יצא בהצרה לאחר הבחירות שישמור את כפר סבא חילונית וחופשיה, ומאידך הצהיר בנושא התחבורה בשבת כי -“זו חריגה מהסטטוס קוו ובשלב זה כל עוד לא תהיה הסכמה מהציבור הדתי והסכמה של משרד התחבורה אז זה לא על הפרק”.”
די לנו מפוליטיקה של הבטחות סרק רק בשביל כח פוליטי. אני מזמין את עילאי לדיון משמעותי וכנה על כל הנושאים שעל הפרק”.

 

תגובות

תגובות