מירית שקד ברק, יו"ר רשימת "התפוזים" תומכת ברפי סער לראשות העיר

מירית שקד ברק מודיעה היום (חמישי) על תמיכה בסער לראשות העיר. זאת לאחר גיבוש הסכם עקרונות אשר שם דגש על משיכת תוכנית המתאר ועריכתה מחדש תוך שקיפות ושיתוף ציבור לפי שכונות בעיר, שיווק אזורי תעסוקה, שיפור חזות העיר, טיפול בזיהום האוויר, שיטות חינוך מתקדמות, מדיניות לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים והרחבת סמכויות משמר המועצה לפיקוח על מועצת העיר.

יצויין כי מירית שרד ברק לא הצליחה להכנס למועצת העיר.

מירית: " במפגש שקיימנו ובו נכחו נציגי התנועה, הועלו בפני רפי סער סוגיות ושאלות העומדות במרכז העשייה של תנועת התפוזים ושבכוונתנו להמשיך ולקדם. מצאנו שפרט לידע, ההבנה העמוקה והניסיון המוניציפלי העשיר שרפי מביא עימו, הוא גם נותן רוח גבית לשיתוף פעולה עתידי ופורה עמנו וכן יכולת השפעה בנושאים החשובים לנו. אני רואה חשיבות רבה באפשרות שתינתן לנו להמשיך ולהשפיע גם מחוץ למועצת העיר, תוך שותפות אמתית וללא צורך במאבקים".

על רפי אמרה: "לדעתי ראש עיר צריך קודם כל להיות בן אדם. רגיש לסובבים אותו, נגיש לתושבים, יודע להבחין בין עיקר לטפל, לזרום, להוריד את האגו כשצריך, להיות ממלכתי אך גם אישי, לחבר בין אנשים, להתחבר עימם ולהניע אותם.  אני מצאתי את זה בענק אצל רפי. בניתי איתו אמון ואני סומכת עליו שינהיג את העיר שלנו".

רפי סער, המועמד המוביל לראשות עיר: "סיעת התפוזים ובראשה מירית שקד מובילים אג'נדה ערכית שנשענת על עשייה ועובדה למען תושבי כפר סבא. אני שמח ומברך את התמיכה ויודע כי נמשיך לפעול בשיתוף פעולה למען העיר שלנו בתחומים רבים."

 

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות