עילאי הרסגור הנדין מתלונן על הסתה כנגדו, יו”ר העבודה בכפר סבא, אליעד דרמן: “תעמולת בחירות זולה”

עילאי הרסגור הנדין מתלונן ליו”ר מפלגת העבודה, אבי גבאי : “אני כותב לכם בעקבות הסתה חסרת תקדים בכפר סבא, שגלשה הרבה מעבר לגבולות השיח הפוליטי הלגיטימי. מאז שקיבלתי החלטה לתמוך ביוסי סדבון לראשות עיריית כפר סבא, פרופילים שונים ברשת מכנים אותי “בוגד”, מפיצים שקרים כאילו קראתי לפגוע בחיילי צה”ל וממשיכים את מסע ההסתה הקשה שעורך הימין הקיצוני נגד עצם הלגיטימציה של השמאל בישראל. דווקא מפלגת העבודה היא האמורה להיות רגישה יותר מכל מפלגה אחרת למשמעויות ההסתה והשלכותיה. דווקא מפלגת העבודה היתה צריכה לעמוד בחזית הגינוי נגד תופעות מסוג זה, ובוודאי לא לממן מטות בחירות הרואים בה כלי לגיטימי בבחירות.

אליעד דרמן. מזכיר הסניף. עם יו”ר המפלגה אבי גבאי

ברצוני לעדכן אתכם שהגשתי היום תלונה במשטרת כפר סבא, ואני מאמין ומקווה שתצטרפו לחקירת הפרשה ותתנערו מכל המעורבים בה”.

עילאי הרסגור-הנדין. צילום- ליאור פילשטיינר

אליעד דרמן “נדהמתי לקרוא את פוסט ההסתה השקרי והמסית של יו״ר מרצ בכפר-סבא נגד רפי סער ומפלגת העבודה.
“הרסגור מנסה להתנער מתמיכתו בארגון שוברים שתיקה באמצעות תעמולת בחירות זולה ומגעילה.
עכשיו אני ״אשבור שתיקה״ על האיש: עילאי כבר שנים ממציא שיש ״הדתה״ בכפר-סבא, הדתה שלא קיימת!
מסעדות, ברים ובתי קפה פתוחים בשבת אבל הוא בשלו, הכל בשביל לצבור רווח פוליטי זול באמצעות שנאה.
ועכשיו, הוא מנסה להדביק כמה אמרות שפלות לרפי סער ומפלגת העבודה, למרות שהוא יודע שאין שום קשר בין הדברים.
עילאי שוב מנסה להפיץ שנאה, פחד ופירוד יום לפני בחירות בכדי לקבל עוד כמה קולות בקלפי. “.

ממטה סער נמסר בתגובה לטענות עילאי הרסגור הנדין היוצא כנגד תומכי סער ״אין למטה סער שום קשר לכל הדברים שציינת. אלו פירות דמיונם הקודח של עילאי וסדבון, שנובעים מתוך לחץ לנוכח מצבם. השניים הבינו שהציבור בכפר סבא לא שוכח את מה שעילאי חשף אודות התורמים העבריינים לסדבון בסיבוב הראשון והוא מעוניין לנקות את כפר סבא מהשחיתות״.

עילאי הרסגור הנדין “לנוכח דברים אלה אני תוהה האם יש למפלגת העבודה בכפר סבא זכות קיום. לאור תמיכתו של הליכוד ברפי סער, אני מציע שיקימו מפלגה משותפת שעל דגלה חרוטים ערכי שנאת השמאל והכחשת ההדתה. היה לי הכבוד לצרף השנה חברים רבים ממפלגת העבודה למרצ כפר סבא. אני קורא לכל חברי מפלגת העבודה לחבור אלי לכוח החופשי הגדול שאנחנו מקימים כאן בכפר סבא. פעילותי מבוססת על ערכים ברורים ואהבת כל אדם באשר הוא אדם, וכשיש אהבה היא מנצחת את השנאה וההפחדה. כפר סבא, כפי שאני רוצה שתהיה, תהפוך לעיר חופשית וסובלנית, שכולם יחיו בה ביחד לפי דרכם”.

תגובות

תגובות