3 סיטואציות בהן כדאי להזמין מנעולן

לכל אחד קרה לפחות פעם אחת בחייו שהוא מצא את עצמו נעול מחוץ לדלת ולא מצליח לחזור אל פנים הדירה או המשרד. זהו מצב מתסכל ומעיק מכיוון שהאדם מוצא את עצמו בחוסר אונים וכל התכנון של היום והשגרה "נתקעים" גם כן. למעשה, זו לא בעיה כזו גדולה ולא חייבים להתרגז וגם לא לחוש תסכול מכיוון שיש לכך פתרון די פשוט – הזמנת מנעולן.

אילו שירותים מעניק המנעולן?

מנעולן מקצועי אשר יש לו הסכמה ותעודה מטעם המשטרה לעסוק בפריצה, יוכל לספק שירותים שונים ללקוחותיו, תלוי בבעיה בה הם נתקלו. מנעולן מקצועי יוכל לבצע את עבודת הפריצה במיומנות ובמהירות, מבלי לגרום נזק נוסף לדלת הנעולה ולאפשר ללקוח לחזור אל פעילות היום-יום והשגרה זמן קצר מרגע הגעתו אל הדלת.

באיזה מקרים כדאי להזמין מנעולן ?

נתקעתם מחוץ לבית והדלת לא נפתחת? זו בהחלט אחת הסיטואציות בהן רצוי להזמין מנעולן. אם תפעילו כוח או תנסו לפרוץ את הדלת בעצמכם ככל הנראה שתגרמו נזק לדלת ואולי גם לעצמכם. במקרה מסוג זה תוכלו להתקשר למנעולן העובד באיזור מגוריכם ולבקש את עזרתו. מנעולן אמור להגיע תוך דקות ספורות אל המקום, לכל היותר, תוך חצי שעה מרגע פנייתכם אליו. השירות שהוא יעניק יכלול פריצה ופתיחה של דלת הבית ואף ייתכן כי יציע לכם לרכוש צילינדר חדש ונטול בעיות. פריצת דלת נעולה זו איננה פעולה מסובכת עבור מנעולן מקצועי והיא עולה בדרך כלל כמה מאות שקלים.

Pixabay

הרכב לא נפתח? גם זו סיטואציה מוכרת שבגינה פונים אנשים למנעולן. יש לא מעט סיבות שבגללן עשויה להיתקע דלת הרכב ולמנוע מאיתנו להיכנס פנימה או לצאת מתוכו. במקרה שכזה אל תסתבכו או תנסו לפרוץ את הדלת מכיוון שאתם עלולים לגרום לנזק נוסף בכלי הרכב.

צרו קשר עם מנעולן באזור בשרון, הוא יוכל לפרוץ את הדלת של הרכב וככל הנראה המחיר לא יהיה גבוה יותר ממה שתדרשו לשלם לשירותי גרר או למוסך אם תגררו אליו את הרכב.

אם יש ברשותכם כספת אישית, בכל גודל או משקל שהוא, וודאי ישנה סיסמא או קוד אישי שמאפשר לכם לפתוח ולנעול אותה. במקרים מסוימים, הכספת ננעלת "על יתר המידה" ולא נפתחת כשצריך, גם אם הקוד שמוזן הוא נכון. ישנן כספות שפתיחתן הוא ידני, באמצעות הגה סיבוב או מעין ידית.

גם במקרים שכאלה אין טעם ולנסות לפתוח את הכספת לבד, בטח שלא לנסות לפרוץ אותה בכוח מכיוון שהסיכוי להצליח בכך הוא קלוש. ישנם לא מעט מנעולנים מומלצים אשר עוסקים בתחום פריצת כספות, זו עבודה ארוכה ומורכבת אך לפעמים היא מתבצעת במהרה – תלוי בסוג הבעיה. אל תתלבטו או תהססו, פנו למנעולן אשר יש לו ניסיון בתחום הפריצה לכספות.

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות