שר הצבאות של הציבור הדתי בכפר סבא ואיך הוכרעו הבחירות בזכות עו"ד איתן צנעני

ליל הניצחון הגדול: כל מה שקרה מאחורי הקלעים בליל הבחירות וגיוס ההמונים של שר הצבאות, עו"ד איתן צנעני:

איזו אהבה, איזו עוצמה בליל הניצחון של רפי סער, ראש עיריית כפר סבא הנבחר : מאות הגיעו ובאו מכל רחבי העיר למטה רפי סער ברחוב התעש שהמה אדם עד אפס מקום. כולם יחד, הצטופפו וחיבקו את הזוכה הגדול במירוץ הקשה שהסתיים אמש בחצות.

מטה רפי סער
מטה רפי סער
מטה סדבון. צילום עיתון ירוק
מטה סדבון. צילום עיתון ירוק
מטה סדבון בתחילת הספירה. צילום עיתון ירוק
ההמון מקבל את הזוכה
הדר לביא. ברגע שהאסימון נופל

בשעה 2200 התמלאו המטות בפעילים ותומכים שהגיעו לצפות במסכים ובתוצאות הבחירות שהוקרנו כאמור על מסכי ענק. בתחילת הערב היו כולם נינוחים עם ציפיות גבוהות וארשת פנים אופטימית שהתחלפה כעבור שעה וחצי לפנים חתומות, מודאגות שהסגירו את הסערה שהתחוללה בפנים מההפסד הצורב הצפוי.

המנצחים הגדולים

היו שם דתיים וחילוניים, אשכנזים ומזרחיים, צעירים ומבוגרים, כמו סיפור סינדרלה, רפי סער, כמעט לבד, כמעט יחיד מול יוסי סדבון, אליו חברו גם הרסגור הנדין על 4 המנדטים שקיבל, גם הדר לביא עם 3 המנדטים שקיבלה וגם יובל לוי עם 2 המנדטים שלו המתווספים לשלושה של יוסי סדבון. אפשר לומר כי כנגד כל הסיכויים, התחולל לעיני הציבור המהפך הגדול שהביא לסער את הנצחון בסחף ענק. לסער כידוע, חברו 2 מנדטים של עדי לוי סקופ ואורן כהן, והוא זכה גם לתמיכתם של אלו שלא נכנסו למועצה, יאיר אברהם ומירית שקד ברק.
לצד המנצח הגדול, יש מנצח נוסף וללא עוררין. איתן צנעני, מי שמכהן כעת כסגן ראש עיר בתואר וממלא מקומו של צביקה צרפתי.

במהלך היום יש לציין, קראו שותפיו של סדבון לצאת ולהצביע בקלפיות "אני מבקש מכל תומכי שטובת הקהילה בעיר חשובה להם. צאו להצביע ליוסי סדבון עכשיו", שיגר להם יובל לוי ואף הוציא 3 מסרונים במהלך היום. 

תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏2‏ אנשים‏, ‏‏‏אנשים עומדים‏ ו‏בתוך מבנה‏‏‏‏


צנעני, כמו מנצח על תזמורת ענק, ניצח על מערכת הבחירות הזו. 40 טלפניות הוא הציב ביום הבחירות שימריצו 9000 בוחרים להגיע לקלפיות. 10 רכבים יצאו לבאר שבע, ירושלים והצפון מטעמו, להביא בוחרים שלא שהו בעיר באותה שעה.
בשעה 2000 בערב, הוציא צנעני הודעות בהולות לפעיליו המרכזיים בשכונות והודיע להם כי הם יכולים לקפל את מטות השדה שארגנו, כי הבחירות הוכרעו לטובת סדבון. הדרמטיות והפחד הגדול מעיר חילונית ומתבוסה עשו את שלהם, ונהרות אדם החלו לזרום לקלפיות, שעה וחצי לפני סגירה. איתן צנעני ניצח במעוזיו בכמעט מאה אחוז. בקלפיות בהם שלט צנעני, בהם הצביעו כ – 1500 איש, קיבל סער רוב מוחץ ומרשים של קולות. וכך בכל הקלפיות, אלפים נהו אחר בקשתו של צנעני להצביע לסער. הציבור הדתי בעיר כולה והשכונות הביאו לסער את הנצחון הסוחף. או יותר נכון לומר, שר הצבאות, עו"ד איתן צנעני, הגיש לסער את הנצחון על מגש זהב. הוסיפו לזה את האהדה הרבה לרפי סער ודני הרוש, אהוב הציבור והרי לכם נצחון מושלם.
מפילוח הקלפיות ניתן לראות למשל את הקלפיות בשכונת עליה. 4 קלפיות הביאו לסער, 1418 קולות מול 138 קולות בלבד שקיבל סדבון. בשכונת מזרחי קיבל סער 335 קולות מול 53 שקיבל סדבון. בקלפי אופירה נבון בארבע קלפיות קיבל סער 987 קולות מול 267 קולות לסדבון. בקלפי הראל קיבל סער 289 מול 118 שקיבל סדבון. בשכונת משהב קיבל סער 283 קולות מול 50 שהלכו לסדבון. בכיסופים ומזרחי קיבל סער 234 קולות מול 44 שקיבל סדבון. בקלפי הראל קיבל סער 289 מול 118 שקיבל סדבון. בבר אילן קיבל סער 197 קולות מול 73 לסדבון, ובבית האבן ביוספטל, קיבל סער 155 קולות מול 28 בלבד שקיבל סדבון. 

אמש, רגעים אחדים לאחר ההכרזה, קרא סער שקיבל חיבוק אוהב מההמונים כי הוא קורא לכל המתמודדים לחבור אליו ולהצטרף לקואליציה בראשותו. סדבון אמור למסור התייחסותו בשעות הקרובות.

 

איזה אהבה, איזה עוצמה בליל הנצחון של רפי סער, ראש עיריית כפר סבא הנבחר : מאות הגיעו ובאו מכל רחבי העיר. כולם יחד, הצטופפו וחיבקו את הזוכה הגדול במירוץ הקשה שהסתיים אמש בחצות. היו שם דתיים וחילוניים, אשכנזים ומזרחיים, צעירים ומבוגרים, כמו סיפור סינדרלה, רפי סער, כמעט לבד, כמעט יחיד מול יוסי סדבון, אליו חברו גם הרסגור הנדין על 4 המנדטים שקיבל, גם הדר לביא עם 3 המנדטים שקיבלה וגם יובל לוי עם 2 המנדטים שלו המתווספים לשלושה של יוסי סדבון. אפשר לומר כי כנגד כל הסיכויים, התחולל לעיני הציבור המהפך הגדול שהביא לסער את הנצחון בסחף ענק. לסער כידוע, חברו 2 מנדטים של עדי לוי סקופ ואורן כהן, והוא זכה גם לתמיכתם של אלו שלא נכנסו למועצה, יאיר אברהם ומירית שקד ברק.לצד המנצח הגדול, יש מנצח נוסף וללא עוררין. איתן צנעני, מי שמכהן כעת כסגן ראש עיר בתואר וממלא מקומו של צביקה צרפתי. צנעני, כמו מנצח על תזמורת ענק, ניצח על מערכת הבחירות הזו. 40 טלפניות הוא הציב ביום הבחירות שימריצו 9000 בוחרים להגיע לקלפיות. 10 רכבים יצאו לבאר שבע, ירושלים והצפון מטעמו, להביא בוחרים שלא שהו בעיר באותה שעה.בשעה 2000 בערב, הוציא צנעני הודעות בהולות לפעיליו המרכזיים בשכונות והודיע להם כי הם יכולים לקפל את המטות שדה שארגנו, כי הבחירות הוכרעו לטובת סדבון. הדרמטיות והפחד הגדול מתבוסה עשו את שלהם, ונהרות אדם החלו לזרום לקלפיות, שעה וחצי לפני סגירה. איתן צנעני ניצח במעוזיו בכמעט מאה אחוז. בקלפיות בהם שלט צנעני, בהם הצביעו כ – 1500 איש, קיבל סער רוב מוחץ ומרשים של קולות. וכך בכל הקלפיות, מאות נהו אחר בקשתו של צנעני להצביע לסער. הציבור הדתי בעיר כולה והשכונות הביאו לסער את הנצחון הסוחף. או יותר נכון לומר, שר הצבאות, עו"ד איתן צנעני, הגיש לסער את הנצחון על מגש זהב. הוסיפו לזה את האהדה הרבה לרפי סער ודני הרוש, אהוב הציבור והרי לכם נצחון מושלם.מפילוח הקלפיות ניתן לראות למשל את הקלפיות בשכונת עליה. 4 קלפיות הביאו לסער, 1418 קולות מול 138 קולות בלבד שקיבל סדבון. אמש, רגעים אחדים לאחר ההכרזה, קרא סער שקיבל חיבוק אוהב מההמונים כי הוא קורא לכל המתמודדים לחבור אליו ולהצטרף לקואליציה בראשותו. סדבון אמור למסור התייחסותו בשעות הקרובות

פורסם על ידי ‏השרון פוסט‏ ב- יום רביעי, 14 בנובמבר 2018

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות