קבלו אותו באהבה, כי מגיע לו : דני הרוש, המיועד בקרוב לסגן וממלא מקום ראש העיר בכפר סבא

בעוד כ- 21 יום ימונה רפי סער לראש עירייה וכבר ביום ראשון הקרוב יחל את החפיפה עם ראש העירייה היוצא, צביקה צרפתי. הסגן המיועד הוא דני הרוש שיכהן גם כממלא מקום ראש העירייה החדש, רפי סער.
רבות דובר אודות הרוש הסוגר כעת מעגל עם סוף טוב מהאגדות.
יהודה בן חמו כזכור פיטר אותו לאחר שסכסוך התגלע בין השניים והרוש לאחר 30 שנה בעיריית כפר סבא נאלץ להגיע לבית המשפט ולעבור אז, את השנה אולי הקשה בחייו. הרוש החל לעבוד במקום אחר ועתה עם הזכיה הגדולה, הוא חוזר למקומו הטבעי, בתפקיד בכיר יותר ובזכות עצמו.
הרוש, ידוע ומוכר לכולם כאחד האנשים האהודים ביותר בעיר, אשר פעל, עבד וסייע שעות רבות לאחר ששעות העבודה הרגילות בעירייה מסתיימות כשהיה מנהל המוקד ומנהל באיכות הסביבה. תמיד ברגישות ובנועם הליכות ובמקצועיות, ידע לפתור כמעט כל משבר קטן כגדול.
בעוד כשלושה שבועות יחזור גם דני הרוש לעירייה, בראש מורם ויש לו על מה להתגאות. אלפי קולות הוא קיבל בבחירות בזכות היותו דני הרוש.
איש עבודה ברמ"ח איבריו, ביצועיסט ואין ספק שאנו בפני תחילתה של תקופה נפלאה עם הנהלה שבאה לעבוד. הרוש וסער עברו מתקפת השמצות חסרת תקדים בבחירות הכוללות הכפשות, האשמות, סרטונים קשים לצפיה, וכמעט לא היה דבר שלא העלילו על השניים. כל מי שמכיר את דני הרוש, יודע, שהאיש לא שומר טינה ולא בא לפעול בנקמה עכשיו כאשר כוחו חוזר אליו פי עשרת מונים. הוא בא לעבוד ומערכת חיסולי החשבונות שהתנהלה בעיר בעבר, לא תחזור עוד.
קבלו אותו באהבה, כי מגיע לו : דני הרוש, בקרוב, סגן וממלא מקום ראש העיר בכפר סבא. בהצלחה !

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות