מפקח בניה בשרון

מיהו מפקח הבניה?

מחפשים מפקח בניה בשרון? רוצים להרחיב את הדירה? רוצים לבנות תוספת של מרפסת? רוצים לחסוך כאבי ראש בפיקוח וניהול מקצועי ותקין בנייה חוקית וליווי צמוד לאורך כל שלבי הבניה? מפקח בניה בשרון הוא אדם בעל מקצוע תפקידו לבדוק את האיכות המבנית ואת הבטיחות הכללית של מבנים. לעיתים זה מהנדס, בעל ניסיון רב בבניה וידע נרחב, אשר מפקח על כל שלבי הבניה, בין אם מדובר בבניה של דירה בית או בבניה של משרד או כל נכס דומה שקניתם, מפקח בניה הוא אדם שאחראי גם על כל נושא הבירוקרטיה, מעקב אחר האישורים הנדרשים, טיפול בבעלי המקצוע השונים האחראיים על הבניה. מפקח בניה בשרון הוא למעשה זה אשר שומר על האינטרסים שלכם של היזם, הלקוח תפקידו של המפקח לחסוך לכם המון כאבי ראש מכיוון שהוא אחראי על כל תהליך הבניה מהשלב הראשוני ביותר של תכנון המבנה ועד לשלבים הגמורים של הבניה. מפקח הבניה יש לו חשיבות ועבודה מרובה בשטח כי בסופו של דבר השלמת הבניה צריכה להיות בצורה הכי מקצועית יעילה וחוקית לעבוד מול הקבלנים והאדריכלים אחריות גדולה תלויה על המפקח משום שהוא המפקח על התהליך.

מה תפקידו של מפקח בניה?

תפקידו של מפקח בניה בשרון הוא עמידה בלוח זמנים של הגורמים המעורבים: קבלנים, בעלי מקצוע , ספקים, בנוסף תפקיד המפקח הוא בדיקה ואיכות הבנייה, גילוי מוקדם של נזקים, חסכון כלכלי, צורת עבודה ושיטות עבודה מול תוכנית עבודה, מפקח בניה בשרון אחראי על עבודה מול תוכניות מפרטים וחומרים ביצוע סדר העבודה בצורה נכונה, עמידה וקשר ישיר מול קבלנים ובעלי מקצוע שונים, תקשורת מול הספקים שונים בדיקת סחורה כמויות הזמנות, משלוחים, טיפול בכל נושא הבירוקרטיה פיתרון בעיות, עמידה בלוח זמנים, קשר ישיר מול מנהל הפרוייקטים והלקוח, מפקח בניה, אשר נקרא גם לעתים קרובות בשם מנהל פרויקטים, משרת במידה רבה את האינטרסים של הלקוח, משום שהלקוח לא יכול לפקח על הבניה בתשומת לב קרובה ובמקצועיות כמו שיכול לעשות זאת אותו מנהל פרויקטים או מפקח בניה. כמו כן, תחומי אחריות שונים, למשל לודא שיש עמידה בלוח זמנים במהלך הבניה, מפקח בניה יכול לחסוך ללקוח הרבה מאוד "כאב ראש" ודאגה מתוך ידיעה כי המפקח אחראי על ניהול העבודה באופן תקין ככל האפשר מבלי התערבותו האישית והישירה של הלקוח. מלבד הקפדה על עמידה בלוחות זמנים באחריותם של מפקחי בניה ניתן למנות גם פיקוח על חשבונות של ספקים שונים, מעקב אחרי הבניה ואחרי התיקונים והעבודות של הקבלן וגם בחירת בעלי המקצוע. זהו תחום אחריות חשוב מאוד של מפקחי בניה משום שהאיכות, המקצועיות והנסיון של הקבלנים ושל בעלי מקצוע נוספים אחראים במידה רבה להצלחת הבניה. מפקח בניה כדוגמת א א מפקחי פרוייקטים יכול למנוע מצב של ליקויי בניה.

החשיבות של מפקח בניה בכל הפרוייקט

חשיבות של מפקח בניה בשרון הוא עמידה בלוח הזמנים תוך פיקוח וניהול מקצועי על העבודה באופל חוקי ותקין, המפקח הוא דואג לאינטרסים של הלקוח, וחוסך מהלקוח הרבה בירוקרטיה זמן וכסף וידע שהלקוח לא מנוסה ולא זמין לזה, למפקח בניה יש הרבה עבודה בשטח בתחומים שונים, הוא חייב לעמוד בלוח זמנים, להיות ולעיתים לבחור באנשי המקצוע השונים לפקח על ספקים שמגיעים על הציוד שמזמינים על חשבונות, מפקח בניה בשרון חשיבותו לעקוב אחר קבלן הבניה אנשי המקצוע, הבניה, הליקויים, התיקונים, להיות בקשר ישיר עם כל הגורמים הקשורים לכך, מפקח בניה מקצועי יכול להבחין מבעוד מועד נזקים של ליקויי בניה, לחסוך זמן וכסף, לבדוק ציוד וחומרים שמגיעים מהספקים, לעמוד מול בעיות עם ספקים שונים עמידה בלוח זמני אספקת החומרים, חשיבות של מפקח בניה בשרון הוא להוריד ממכם מלא מטלות, מפקח בניה הוא אחד התפקידים החשובים במהלך הבנייה של פרוייקט מסויים, נחיצותו של מפקח הבנייה באתר הבניה חשוב ביותר מכיוון שמפקח הבניה אחראי בשטח לאורך כל היום ושומר על האינטרסים של היזם, בין אם מדובר על פרויקט מגורים גדול ובין אם מדובר על בניה של בית קרקע פרטי. לסיכום מפקח בניה אמנם עולה כסף אך זה מחזיר את ההוצאה הזו באמצעות חיסכון במקומות אחרים. מפקח בניה מכיר את ענף הבניה ויודע להבחין בעלויות מיותרות חיסכון בחומרי גלם, בהוצאות לא מתוכננות מפקח בניה בשרון מקצועי יודע להבחין ולשלוט בכל הפרוייקט. המשמעות מאוד גדולה וחשובה בכל הנוגע להתנהלות מול בעלי המקצוע השונים. מפקח בניה בשרון בודק ומבטיח שהכל נעשה על פי התכנית בלבד, בהתאם להוראות ולחוקים, חפשו מפקח בניה בשרון מקצועי, זה בהחלט מדובר בבעל מקצוע אמין שיחסוך ממכם הרבה בכל הפרוייקט הזה.

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות