פרויקטי מגורים מובילים באזור השרון

אין על איזור השרון, הוא האזור המקשר את המרכז והצפון, מרבדי שיחי התותים הנמתחים בשרון הוא מחזה מרהיב ונהדר מאין כמותו , כי הרי כבר נאמר בשיר הידוע, "תות שדה מרמת השרון, תאווה אמיתית לגרון". לכל אחד יש את האזור המועדף בו הוא היה רוצה לגור, יש שירצו בגליל באוויר הנקי ונוף הממכר, אחרים יעדיפו את השקט של המדבר, וחלק בכלל יעדיפו לגור בכרך הסואן כדי להרגיש את חיי הלילה שיש לעיר הגדולה להציע וכמו כן גם את ההמולה היומיומית. לא משנה היכן נרצה לגור השאלה האמיתית במציאות היומיומית שלנו היא האם המקום בו בחרנו לגור יהיה במרחק סביר ממקום העבודה שלנו, מכיוון שאין דבר שאנו פחות אוהבים מלהיות תקועים בפקקים האינסופיים של שעות הבוקר ואחה"צ. למעלה ממיליון בני אדם הגרים באזור השרון כבר יודעים שעשו את ההחלטה הנכונה בחייהם, כי לגור בשרון זה להינות גם מהקירבה לעיר הגדולה וגם מהצמחייה הירוקה  והאוויר הפתוח שיש לאזור השרון הנפלא להציע.

יתרון באזור השרון

היתרון הגדול ביותר של אזור השרון הוא במיקום, כאשר תרצו לבלות בת"א אתם במרחק של 40 דקות נסיעה מהעיר הגדולה, מה גם שכאשר יוצאים לבלות זה בשעות הערב המאוחרות לרוב, כשאין פקקים ולכן גם הנסיעה היא לא מורטת עצבים. בנוסף בשבתות כשרוצים לצאת לטייל עם הילדים יש כל כך הרבה מקומות לראות באזור השרון וגם לנסוע לצפון זה כבר לא מסע כזה ארוך כמו שהיה פעם. בנוסף העמידה הפקקים תהיה קלה יותר מכיוון שאתם תצאו מדבוקת הרכבים עוד לפני שמתחילים כל הפקקים, דבר המקל במקצת את הסבל היומיומי של יציאה לעבודה. כמובן ניתן גם להגיע לעבודה ברכבת. בכלל יש משהו משחרר בידיעה שאתם לא גרים בתוך עיר גדולה וסואנת ללא הפסקה, חיים שכבר לא מתאימים לאנשים עם אישה וילדים, אתם כבר לא בני עשרים שרק רוצים לצאת למסיבה הקרובה ולהתפרק, אתם כבר אבות ואימהות ואם בכל זאת חשקה נפשיכם באיזו יציאה קלה לבר כזה או אחר אז כמו שכבר אמרנו יש את ת"א במרחק סביר או אם לא תרצו להתרחק יותר מידי מכיוון שהתעריף של הבייביסיטר מטורף גם ככה אז יש פאבים נפלאים גם באזור השרון, נתניה, רעננה, חדרה בכל הערים הללו יש מגוון רחב של מקומות בילוי נפלאים.

פקקים

בואו נדבר עוד קצת על הפקקים הגוזלים מאיתנו לא מעט שעות שאותם יכולנו לנצל לבילוי עם המשפחה והילדים ובמקום זה אנו מבלים בין מכונות עשן הפולטות פיח, כן זו מציאות לא קלה, אך אם תחפשו דירות למכירה בחדרה, קיים סיכוי שעוד תמצאו כי הן נחטפות כמו לחמניות חמות בימים אלו ממש. רבים כבר הבינו את מה שאתם אולי טרם הבנתם, לגור באזור השרון זה יתרון.

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות