הגבר החדש הוא גבר מטופח. אחרת הוא סתם מוזנח

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

ולגברים של היום יש את כל הסיבות שבעולם להיראות הכי טוב שאפשר. ולא. זה לא מסתכם באימונים מפרכים במכון הכושר או הקפדה על תזונה בריאה ונכונה בלבד. כלומר, ברור שחשוב להקפיד על הרגלים אלו, אבל בגיל חמישים, אתה צריך עזרה מקצועית יותר.

פשוט תסתכל מסביב. בכל מקום מסתובבים גברים שנראים חזקים ובטוחים בעצמם, כאלה שיש להם מראה מסותת וחד, ואתה לא מבין איך הם עושים את זה עם שלושה ילדים ועבודה מסביב לשעון. נכון? אז זהו, שרוב הסיכויים הם שהם קיבלו אחד או יותר ממיליוני הטיפולים הקוסמטיים שבוצעו על גברים בשנת 2018.

רק כדי לסבר את האוזן, מנתוני האגודה האמריקאית לכירורגיה פלסטית אסתטית נמסר שהמספר הכולל של טיפולים קוסמטיים לגברים גדל ב-273% (!) במהלך 18 השנים האחרונות, מה שמצביע על העובדה לפיה גברים רבים יותר מתמיד מחפשים שיטות ניתוחיות ולא ניתוחיות על מנת לשפר את המראה שלהם.

אז בואו נדבר קצת על טיפולים פלסטיים לגברים

ואיך הם יכולים לעזור לך להפוך להיות הגבר החדש שתמיד חלמת להיות למרות שהיית בטוח שזה תחום ששייך רק לגברים שיוצאים לחגוג במצעד הגאווה.  אז זהו, שממש, אבל ממש לא. בשנת 2018, אם אתה לא מטופח, אתה סתם מוזנח. צר לי. אין דרך יותר ישירה להגיד את זה.

בין מגוון ההליכים הפלסטיים לגברים, תוכל לבחור:

  • טיפולי אנרג’ט להשגת תוצאות פילינג עמוק.
  • טיפולים עמוקים לעור בחומצה היאלורונית.
  • הליכי שאיבת שומן.
  • עיצוב קוביות בבטן.
  • טיפולי עור ופנים להחלקת קמטים בפנים וליד האוזן.
  • טיפולי הרמת עפעפיים להפגת המראה העייף שמסגיר את העובדה שמזמן עברת את גיל שלושים.

שהצעירים יכסו את הפנים שלהם עם זקן. אתה יכול להיראות כמו הדוגמן שאתה מרגיש

שפע ההליכים הקוסמטיים שקיימים היום לגברים, מיישרים קו עם הגבריות החדשה, ומתאימים לגברים שנאבקים על זכותם לאבהות, או שמתמודדים על משרות נחשקות שנדמה ששמורות לצעירים בלבד.

אז במקום לכסות את הפנים עם ערימות של זקנים, כמו שמכתיב הטרנד האירוני של גברים צעירים שדחוף להם להיראות מבוגרים, אתה יכול להיראות, גם בגיל ארבעים, חמישים או שישים, בדיוק כמו שאתה מרגיש: צעיר, חזק, ומדהים. גבר כזה שיוצא כל בוקר לכבוש את העולם. כזה שגברים אחרים מקנאים בו, ונשים מתחרות על תשומת ליבו.

למשל בוטוקס. טיפול עדין אך יעיל נגד הזדקנות

גברים מגלים היום את הסוד שנשים יודעות כבר במשך שנים. בוטוקס יכול להוריד לך שנים מהמראה, בלי ניתוח או הליך דרמטי.

הוא יעיל במיוחד נגד קמטים במצח, קווים בפנים שיכולים לגרום לך להיראות עייף או כועס, גם כשהמצב רוח שלך בשמים. זוהי אפשרות מצוינת לגברים שרוצים לשפר את המראה שלהם בלי ניתוח.

או הפרופיל החזק שתמיד רצית

אם אתה מחפש גישה כירורגית קבועה יותר כדי להילחם בסימני ההזדקנות, מתיחת פנים יכולה לעזור לך להיראות צעיר וחד יותר, למשך שנים רבות. ניתוח מתיחת פנים מפחית את התנודות באמצע הפנים ומחליק קמטים עמוקים באמצעות הרמה והידוק רקמת הפנים.

הליך זה לא מתבצע רק על אמצע הפנים, אלא כולל גם את קווי המתאר של קו הצוואר מתחת לסנטר. בהליך הפחתת לסתות, אפשר לבטל את הקמטים והידלדלות הצוואר, שמגיעים ברוב המקרים יחד עם ההזדקנות.

ובוא לא נשכח את האפשרות של פיסול הגוף

גם אם עברת לגור בחדר הכושר שלך, ויש לך מאמן אישי צמוד שקורע אותך, לא תוכל להשיג את התוצאות שאפשר להשיג עם הליך פיסול הגוף לגברים, שמוביל להפחתת עודף שומן במקומות העיקשים ביותר, כולל הבטן, החזה, הירכיים והזרועות.

שאיבת שומן היא שיטה כירורגית בטוחה ויעילה, ואת התוצאות הראשונות ניתן לראות כבר בתוך שבועיים. תוצאות מלאות מופיעות בהדרגה במשך מספר חודשים ואז אתה מקבל מראה מתוחכם וברור של גבר רזה, חטוב, ובטוח בעצמו. איש העולם הגדול, אם תרצה.

אבל כדי לקבל את המראה החדש שלך, אתה חייב לעשות את הצעד הראשון

אם אתה מתעניין בהליכים קוסמטיים לגברים, ד”ר בעז אמן יכול לעזור לך לקבוע אילו טיפולים מתאימים לך, במהלך פגישת ייעוץ אישי. הוא יענה על כל השאלות שלך ויצור עבורך, ביחד איתך, תכנית טיפולים מותאמת אישית על מנת לטפל בכל האזורים שאתה מרגיש צורך לשפר.

פשוט צור קשר עם המרפאה, כדי להבין איזה טיפולים קוסמטיים לגברים אתה יכול לקבל, ואיך אני יכול לעזור לך להיראות נהדר ולהרגיש על גג העולם.

 

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
5/5

תגובות