נכון, רפי סער הבטיח לעבוד מהיום הראשון, אבל היום הראשון טרם הגיע, אז בואו נרגע עם הטענות ומענות / טור דעה אישית של אירית מרק

חברים יקרים !
אתם קוראים פרשנויות שונות של כל מיני כאלה המתהווים לחזות את העתיד, אז החלטתי לעשות לכם קצת סדר.
נכון שאחרי תקופה של חצי שנה בה ראיתם כאן פוסטים על רפי מדי שעתיים, בכל תקופת הבחירות, אז ודאי התגעגעתם וכולכם צמאים למידע ואז מתחילים כל הספקולציות שרובן אינן נכונות.
נכון, רפי סער הבטיח לעבוד מהיום הראשון…אבל היום הראשון טרם הגיע, אז בואו נרגע עם הטענות ומענות
היום הראשון בו יכנס רשמית רפי סער לראשות העירייה יהיה ב-4/12/2018, כל מה שקורה לפני, זה רק בגלל שהוא באמת כבר מאוד רוצה להכנס..אבל הוא באמת לא חייב להתחיל ולתת דין וחשבון לאף אחד. עדיין.
שבועיים לאחר כניסתו תתקיים השבעת חברי מועצת העיר ובזמן הזה, מהרגע בו יכנס רפי ללשכתו, תזמן מנהלת לשכתו את המיועדים לסגנות ולקואליציה.
זה לא סוד שיש כמה שמאוד מחכים לקריאתו של רפי, וחבל להם לבזבז רגע בתפקיד סגן. מדובר בשכר לא רע בכלל שעולה לנו, משלמי המיסים למעלה מחצי מיליון שקלים בשנה, אז טובה מאוד ההתמהמהות הזו ובתכלס, אין מה למהר עם מינוי סגנים בשכר שכן רוב קואליציוני כבר יש לו לרפי. בעניין זה יהיה מעניין לראות מי הראשון שירוץ ויקבל כל תפקיד סגן בשכר…
לעניין יוסי סדבון אומר כאן את דעתי האישית. על יוסי סדבון ללא ספק וללא היסוס להכנס לקואליציה עם רפי סער. חבל יהיה לסיים רפרטואר כה מכובד כשל סדבון בישיבה באופוזיציה חסרת טעם לפחות בשלב זה. מהטעם הפשוט שמדובר ברפי סער, ראש עיר חדש, ולא משנה אם היה לו ניסיון כמנכ"ל או לאו, ראש עיר הוא עדיין לא היה ומתחילים הכל מחדש..רפי ללא ספק בא עם כוונות טובות, רצון עז וצוות לא רע בכלל. הוא לבטח יעשה טעויות אבל בעיקר יעשה כל מאמץ לקדם את העיר וכאן, על כל מתמודד, כן, גם אלה שהפסידו, להצטרף לעשיה. לטובת העיר ולא כגחמה אופוזיציונית לתפוס את ראש העיר החדש בקלקלתו. זה לא הזמן לאופוזיציה. מה עוד שחברי סיעת סדבון ראויים לשבת בעשיה, לפעול, לקדם, למנף ולשם הם מתאימים. ולא לאופוזיציה לא רלוונטית בשלב זה של אחרי הבחירות.

בתמונה: סדבון עם המתמודד לראשות רפי סער


חכו מעט בסבלנות עם הביקורת, יהיה הרבה מאוד זמן לזה. רפי נבחר ורק בעוד שבוע יכנס כאמור רשמית לתפקידו. שיהיה לו בהצלחה רבה ועוד יותר לנו, לכולנו !

מאת: אירית מרק / דעה אישית

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות