עיריית כפר סבא תאפשר לעובדות המפגינות נגד אלימות כלפי נשים -לשבות ללא פגיעה בשכרן. העירייה יוצאת בקמפיין תמיכה רחב היקף

עיריית כפר סבא תאפשר לעובדות המפגינות נגד אלימות כלפי נשים -לשבות ללא פגיעה בשכרן. העירייה יוצאת בקמפיין תמיכה רחב היקף
 
ראש העיר כפר סבא, רפי סער, הודיע כי הוא תומך במחאת הנשים הארצית למיגור האלימות שתתקיים ביום שלישי הקרוב.
 
בין היתר, תחל העירייה בקמפיין עירוני נרחב ותאפשר לעובדות המפגינות נגד אלימות כלפי נשים -לשבות ללא פגיעה בשכרן. נדגיש כי שהשביתה אינה כוללת את מוסדות החינוך, ובכללם: גני ילדים, צהרונים וקייטנות אשר עובדים כרגיל.
 
חשוב לציין כי עיריית כפר סבא פועלת למיגור האלימות כלפי נערות ונשים באמצעות תכניות הסברה בבתי הספר של תכנית 'עיר ללא אלימות והרשות למאבק בסמים ובאלכוהול, קבוצות מנהיגות של נערות מובילות שינוי של אגף הנוער, יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה והחברה הסוכנותית ע"ש שושנה ופנחס ספיר ז"ל. טיפול אישי ומשפחתי במרכז לשלום המשפחה באגף שח"ק בשותפות היחידה לאלימות במשפחה במשטרת כפר-סבא.
 
כמו כן, במשך השנה מתבצעים פרויקטים קהילתיים למען נשים במעגל האלימות בשותפות עם המחלקה למשאבי קהילה והתנדבות ועיר ללא אלימות. וניתן מענה קהילתי ע"י משמרת לילה סיירת ההורים העירונית וגופי האכיפה והביטחון.
 
רפי סער, ראש העיר כפר סבא, "העיר כפר סבא כולה, גברים ונשים כאחד מתגייסים למאבק הציבורי למיגור האלימות בכלל ונגד נשים בפרט. לא יתכן שבחברה נאורה ומתקדמת כשלנו לא יוכלו נשים להרגיש בטוחות. אני קורא לממשלה ולגורמי האכיפה להתגייס למאבק ולקדם חקיקה מחמירה בנושא".
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות