ראש העיר, רפי סער, קיבל את סמל ארגון גמלאי צה"ל, "צוות", באירוע חגיגי

לכבוד חג החנוכה וכחלק ממסורת ארוכת שנים, קיים סניף כפר סבא של ארגון "צוות" – ארגון גמלאי צה"ל, אירוע חגיגי באודיטוריום בית ספיר בו לקחו חלק כ- 300 חברי הארגון, עמיתים ואורחים. במסגרת זו העניק אלי הקר, יו"ר סניף כפר סבא, לראש העיר, רפי סער, את סמל הארגון.

הערב נפתח במפגש רעים וכיבוד עשיר במבואה, ולאחר מכן חבר הנהלת הסניף, אפי שרון, הדליק נר שלישי של חנוכה והקהל הצטרף אליו בשירה. יו"ר הסניף, אלי הקר, ברך את הקהל וסקר בקצרה את מוקדי העשייה בשנה החולפת ואת המתוכנן לשנה הקרובה. עוד ברכו יו"ר מחוז השרון עודד ארז ויו"ר "צוות" מוטי בר דגן. בדבריו ברך הקר את ראשי הרשויות הנכנסים: רפי סער, ראש העיר כפר סבא, שזה היה לו היום הראשון בתפקידו, שי רוזנצווייג ראש המועצה אלפי מנשה, ואת יובל ארד, ראש המועצה כוכב יאיר-צור יגאל. הקר העניק להם את סמל צוות ועליו ברכה להצלחה והבטחה לסייע ככל שנדרש.

בין האורחים הרבים נצפו גם מר יצחק ולד, ראש העיר בעבר ורעייתו, וראשי הרשויות היוצאים, מר שלמה קטן ושימי אליאל ויו"ר ארגוני המתנדבים בכפר סבא מר אפרים אריאלי. בחלק האמנותי הופיע הזמר אבי טולדנו שסחף את הקהל בשירתו. האירוע הסתיים בשירת התקווה. הנחיה – מזכירת הסניף, לאה אופיר. הפקה וארגון – חבר הנהלת הסניף, עזרא שמיע.

ראש העיר, רפי סער, "ארגון 'צוות' פועל רבות בעיר כפר סבא, וחבריו מתנדבים רבות בעיר. אנו נעזרים רבות בכישוריהם ובניסיונם הצבאי בתרגילי חירום ובהיערכות העירונית וערכם לא יסולא מפז. היכרותי עם הארגון וחבריו הינה רבת שנים, ואנו נקיים פגישות עם חברי הנהלת הסניף הכפר סבאי על מנת לבחון תחומים נוספים לשיתוף למען העיר והקהילה המקומית".

אלי הקר, יו"ר סניף "צוות" כפר סבא, "לסניף כפר סבא קשרי גומלין איכותיים וארוכי שנים עם ראשי הרשויות שבגזרת הסניף ויש בכוונתנו להמשיך ולעבות את הקשר. ב"צוות" כפר סבא כ 350 מתנדבים הפועלים בעיר במסגרת יחידות החירום, בחינוך, במסגרת "פוש" ומיזם "בשביל הארץ", בסיוע לנזקקים ולקהילה ועוד. יש בכוונתנו לאתר תחומים נוספים בתיאום עם הרשות ולשבץ בהם את חברינו. אני מודה לראשי הרשויות היוצאים על שיתוף הפעולה ומאחל הרבה הצלחה לנבחרים. על מנת להמשיך את הקשר אני מעניק לכל אחד מראשי הרשויות החדשים את סמל "צוות" עליו חרוטה ברכת הצלחה והבטחה שנעמוד לרשותו ככל שיתבקש".

בתמונה: ראש העיר כפר סבא, רפי סער, וחבר הנהלת סניף צוות כפר סבא, עזרא שמיע.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות