השבוע הראשון של רפי סער בראשות העיר : הציבור מאוהב

קשה להאמין שרפי סער נכנס ללשכתו רק לפני שבוע, בשלישי שעבר. הוא כבר הספיק להוציא מכרז למהנדס עיר, פירק את החומה שהפרידה בין ראש העיר לקהל ( שהרכיב בזמנו בן חמו ), ישב עם מנהלי אגפים ומחלקות, מתרוצץ במסדרונות העירייה כאילו מעולם לא עזב לפני 15 שנה, מצטלם סלפי למאות תמונות על פי בקשת הקהל, והנחת של הציבור ממנו, וואו כמה נחת, הציבור מאוהב, כפר סבא מאוהבת !.

דעה אישית / אירית מרק

לסער, מאז זכה בבחירות, נחתה ארשת נוחה, רגועה ויציבה על פניו. עבודה קשה מאוד של שנתיים, מבית לבית, עשו את שלהם, והלחץ מפנה מקום לשקט. אפילו יום חופש אחד הוא לא לקח לעצמו וחוץ מלישון, אפשר לומר שהבחור עובד 24/7. כבר בסופהשבוע הראשון בתפקידו כראש עיר, הזניק אותו השיטפון לרחובות העיר ולבתים המוצפים.

במקביל הוא גם לומד, מכיר, מתוודע, מפנים, מסייר, ואפילו כבר החל לקבל קהל על פי מדיניות דלת פתוחה שהחליט להנהיג. מה זה דלת פתוחה. כבר ביום הראשון לדלת הפתוחה הגיעו למעלה מ-200 איש שרצו לראות, לגעת, לחבק, לאהוב ונראה כי הבעיות פסו מן העיר, שכן, עיקר הדלת פתוחה, לפחות השבוע, התאפיינה בעידוד, חיבוק ותמיכה שהציבור הגיע לתת ואפילו תפסו סלפי על כסא ראש העיר. נראה  שרפי סער, אם לא יעשה טעויות קריטיות הופך להיות המאמי הכפרסבאי הבא וללא עוררין. אפילו תומכי המועמדים האחרים תומכים בו פומבית, בפוסטים הרצים ברשתות ובעיקר בכפר סבא שלנו – הקבוצה הגדולה בעיר, שם זוכה רפי סער לחיבוק אוהב גדול מאוד מאוד מהציבור.

בעניין אחד מתמהמה ראש העיר החדש: בהרכבת הקואליציה. ולא בטוח שזה הדבר הכי נכון שכן ידוע כי התמהמהות יתר יכולה לרחוש תחושות לא נעימות בצד השני. מה עוד שסער לא יוכל למנות את יד ימינו, דני הרוש לסגן, עד שלא תורכב הקואליציה או לפחות רובה ודני כידוע, צמא לא פחות ממנו להתחיל לעבוד.

בימים האחרונים יושבים צוותי המשא ומתן של סער עם המועמדים שקצת התעייפו מלהמתין לקול הקורא, ואלה דשים ודשים בפרטים למינויי סגנים, וכדומה.

הדשדוש המתמשך הזה יכול לפתח בעיות אימון בין הצדדים, מה עוד שכרגע כולם ללא יוצא מהכלל כמהים להתחיל בעבודה והמשאים ומתנים המתמשכים רק גורעים מנקודת הפתיחה המלאה ברצון טוב של אלה. מנהיג צריך לקחת את המושכות ולהכריע לכאן ולכאן. הדברים ברורים, התפקידים מחכים, יש תקציב עתק שאמורה מועצת העיר לאשר ותכלס, כל יום שעובר, רק מעכב את הבאות. כל הכעסים, האגו, המשקעים מהבחירות הקשות שעברו על המועמדים – את כל אלו הם כולם, ללא יוצא מהכלל, צריכים לשים בצד או להטביע בים.

שכן, אלה אותם המתמודדים שהבטיחו עולם ומלואו, במטרה להיטיב עם העיר בשנים הבאות ולא לעסוק בחיסולי חשבונות, הלא כן? המפתח בידיים שלך רפי ! 

ב-ה-צ-ל-ח-ה !

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות