תכנון אדריכלי ועיצוב בתי יוקרה

תכנון אדריכלי ועיצוב בתי יוקרה מחייב פתרונות מקצועיים, יצירתיים ומתקדמים בתחומי אדריכלות ועיצוב פנים. אדריכל מקצועי המתמחה בפתרונות תכנון ועיצוב בתי ודירות יוקרה מציע שירות איכותי וליווי צמוד של הלקוח משלב התכנון וגיבוש הקונספט ועד קבלת המפתח, תוך ניהול ופיקוח על העבודות באתר הבנייה על מנת להבטיח כי קבלני הביצוע פועלים לפי התכנית האדריכלית, ולאחר סיום עבודות הגמר האדריכל מעצב את הבית בהתאם לתכנון שאושר על ידי הלקוח.

תמונה מאתר שירלי דן

תכנון בתי יוקרה

תכנון בתי יוקרה אינו דבר של מה בכך, הלקוח משלם תמורת תכנון מקצועי המבטיח לו איכות חיים גבוהה ועיצוב אקסקלוסיבי ייחודי המותאם לאורח חיי המשפחה ולסגנון חייה. התכנון האדריכלי כולל תכנון של המבנה וחלוקת החללים הפנימיים בהתאם לצורכי הלקוח ומאפייני המשפחה. האדריכל חייב לאפיין את צורכי הלקוח ואורח חייו, להקשיב לחלומותיו העיצוביים ולהבין מהן הדרישות הספציפיות של הלקוח, כל זאת ועוד כדי להגשים את חלומותיו הייחודיים ולתרגם אותם למציאות.

אדריכל בתי יוקרה מלווה את הלקוח לאורך כל הדרך, הוא מגדיר בדיוק רב את ההעדפות, הצרכים האישיים והסגנון העיצובי המועדף על הלקוח, משלב במקצועיות בין כל הפרמטרים ומציע עיצוב מקורי וחדשני בהתאמה אישית מלאה. זהו תהליך חווייתי בו הלקוח שותף פעיל, ורק לאחר אישור הסקיצה או ההדמיה הממוחשבת, האדריכל מתכנן את נכס היוקרה ומפקח על העבודות בשטח.

עיצוב פנים בלתי יוקרה

אדריכל מקצועי ומנוסה מציע מעבר לתכנון האדריכלי גם עיצוב פנים המותאם לאורח חייו של הלקוח ובני משפחתו. הלבשת הבית כוללת סטיילינג, בחירת גוונים לקירות, אריחי חיפוי וריצוף, מטבח מודרני עם או ללא אי מרכזי, ריהוט, פריטי נוי, תאורה ועוד. כמו כן, בשלב העיצוב מחליטים על דלתות כניסה ופנים, חלונות, תריסים, פרגולה לחצר וכיוצא בזה.

כל לקוח זוכה לעיצוב יוקרתי ואלגנטי שונה ובהתאמה אישית מלאה, בהתאם למגבלות התקציב ועל פי ההעדפות האישיות של הלקוח. לכן, כדאי לבקר באתר של האדריכל על מנת להתרשם מפרויקטים אחרים שביצע עבור לקוחות פרטיים, כדאי להתרשם מגלריית התמונות כדי לשאוב רעיונות ועל מנת לבחור סגנון עיצוב יוקרתי וייחודי.

חשוב לציין כי עיצוב יוקרתי לדירה או לבית פרטי מעניק רושם רב על האורחים המבקרים בנכס, לכן האדריכל חייב להתייחס לכל פרט ופרט במלוא תשומת הלב וליצור הרמוניה עיצובית בין כל חללי הבית. העיצוב היוקרתי משפיע על הדיירים ומשדרג משמעותית את איכות חייהם. ניתן לעצב בתי יוקרה עם מערכת בית חכם לשליטה מרחוק על כל המערכות החשמליות בנכס, ובהתאם לדרישת הלקוח אפשר לתכנן גם בריכה מקורה או חיצונית, חצר מטופחת עם מתקנים שונים כמו מטבח חוץ ופינת ישיבה ועוד.

לסיכום, בעזרת אדריכל מקצועי המתמחה בתכון ועיצוב בתי יוקרה ניתן לתכנן בית יוקרתי המותאם לאורח החיים, עם עיצוב ייחודי ומלהיב המבטיח איכות חיים גבוהה ועלייה משמעותית גם בשווי הנכס.

 

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות