הצלחה כבירה ויוצאת דופן ליו"ר הליכוד בכפר סבא אשר עם מנדט אחד בלבד, הצליח להשיג הישג מדהים ונדיר שאין כפילות לו בכל הארץ כולה

מאת: אירית מרק, עורכת אתר השרון פוסט, / טור אישי

הצלחה כבירה ויוצאת דופן ליו"ר הליכוד בכפר סבא אורן כהן, אשר עם מנדט אחד בלבד, הצליח להשיג הישג מדהים ונדיר שאין כפילות לו בכל הארץ כולה: סגן ראש העיר בשכר בחצי קדנציה.
גם אם תחפשו טוב טוב, לא תמצאו עיר בארץ, בה ניתן סגן בשכר לחבר מועצה שזכה במנדט אחד. לכן, מדובר בהצלחה כבירה לליכוד בעיר ולכהן במיוחד.
אורן כהן הוא איש נעים לעבודה, אהוד ומוערך, מכיר את הפוליטיקה על בוריה, מסייע ונכון לעבודה שעות למען הציבור. מקשר בין משרדי הממשלה השונים לעירייה וחבר מועצה כבר 15 שנה ו – 15 נוספות היה פעיל כליכודניק צעיר בעיר.

■ מיותר לציין שכמובן מיד תוכלו לראות כרגיל וכצפוי את עיתון האופוזיציה בעיר, כשהכתב מוביל כרגיל ביקורת נגד ראש העיר / העירייה וכדומה. לא משנה כמה תעמול העירייה, כמה תנסה, כמה תשקיע, על הכתב והעיתון זה כמובן לא ישפיע והכתב ימשיך להוביל ביקורת מדומה. ביקורת על רישום ילדים. ביקורת על רכבי פק מן. ביקורת על סגנים ברוטציה. בעצם, אין כמעט נושא שאותו כתב לא מוצא לו מבקרים. כאשר אותו כתב/עיתונאי, עט על הנושא הבא לביקורת וזה בערך כל שעתיים…, הכי פשוט לו, למצוא "מקור", או "מקורבים עלומים אנונימיים", ולא משנה אם הם מבהירים לו שאין להם מידע וזו רק הערכה מצידם ובאמת שאין להם מושג. העיקר שיש לו עוד חצי עמוד ביקורת למלא. שימו לב טוב טוב, ותוכלו לראות שעיתון האופוזיציה בעצם מבקר כל דבר. אפילו 100 ימי חסד לא נתנו לראש העיר. כמו גם חברי מועצה מסוימים אחוזי קנאה באחרים.

טיפ חשוב: אני מציעה לחברי מועצה ובעיקר החדשים. היזהרו והשכילו. ראו מה קרה ליו"ר אופוזיציה שתפס בעיתון האופוזיציה כותרות במשך קדנציה שלמה. יש כתבים המנצלים את המרואיינים, והשיטה מאוד פשוטה: נותנים להם תמונה וכותרת ומלוא החופן שטח לשטוח הביקורת, ובלבד שיוכלו לצטט מפיהם ביקורת נגד. נגד נגד וכמה שיותר נגד.

היזהרו. ביקורת ועוד ביקורת, ועוד ביקורת, גם אם תקבלו תמונה כל שבוע בעיתון שינצל אתכם להתנגח בעירייה או בראש העיר, יובילו אתכם לאבדון. תפסידו קולות, תאבדו הערכה ותהפכו לחבר המועצה 'לאלא' התורן. בבחירות הבאות, גם אם סגן ראש השבכ יתמוך בכם, אתם עלולים לסיים עם מנדט אחד.

שבת מבורכת

שלכם,

אירית מרק עם הטור השבועי

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות