לקחת משכנתא לאחר שעוברים פשיטת רגל – הנחיות חשובות מאת מרטין בוקסדורף

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

כולנו כבר יודעים שההתנהלות מול הבנקים היא בלתי נסבלת לאחר פשיטת רגל, ההתנהלות בקבלת משכנתא לאחר פשיטת רגל היא קשה עוד יותר. כדי לקחת משכנתא לאחר שעברתם פשיטת רגל, אתם צריכים איתכם מומחה.

שמי מרטין בוקסדורף, אני משיג משכנתאות עבור אנשים שעברו פשיטת רגל כבר עשר שנים ועושה את זה באחוזי הצלחה גבוהים. אשמח להיות האיש שישיג לכם משכנתא גם כן.

דברים שחשוב לדעת:

קודם כל שימו לב לזמן שעבר מרגע ההפטר. הנקודה הזו היא קריטית: המערכות של הבנקים מתעדות הכול כולל הכול. נניח שפרק זמן קצר לאחר ההפטר הגעתם לבנק כל שהוא והגשתם בקשת משכנתא, הדבר הזה מתועד בספרי הבנקים לנצח. ברגע שהבנק סירב לאשר משכנתא, זה נרשם וכאשר תגיעו בפעם הבאה לבקש משכנתא, הבנק כבר יראה את הדחיה הקודמת.

כלומר, מה שאני מנסה להגיד הוא שאין טעם להגיש בקשות משכנתא זמן קצר לאחר קבלת הפטר, הדברים האלו לא יתנו כלום. צריך להמתין פרק זמן ארוך מספיק שלאחריו כבר ניתן יהיה להראות שעברת שיקום ואתה חזרת לדרך המלך.

מה זה אומר חזרת לדרך המלך?

לעבור פשיטת רגל זה בדרך כלל הדבר הכי גרוע שיכול להיות מבחינת הבנקים. היה איזה שהוא משבר שלאחריו הכול מוקפא ומאז מתחילים דף חדש. אבל הבנקים לא מתעניינים בדף החדש שפתחתם. לכן צריך להראות להם “תקופת צינון” שבה הייתם בסדר גמור וניתן לסמוך עליכם שוב.

כלומר, החשבונות בנק שלכם תקינים, אתם עובדים בצורה רצופה ויציבה, אין הלוואות משמעותיות והחיים הפיננסיים מתנהלים בצורה תקינה. אם מצליחים להוכיח לבנקים שהכול עכשיו מתנהל בצורה תקינה, ניתן לקבל משכנתא לאחר פשיטת רגל, אפילו שעוד לא עבר עשור מאז שזה קרה.

חשוב להבין, הבנקים בכלל לא רוצים לתת משכנתאות לאנשים שעברו פשיטת רגל. הסיבה היא שיש סטטיסטיקה ברורה שאומרת שחמישים אחוז מהאנשים שעברו פשיטת רגל, חוזרים לעבור פשיטת רגל פעם שנייה. מבחינת הבנקים, אם האדם נכנס לפשיטת רגל- זה אומר שהלך הכסף של המשכנתא.

בגדול, כאשר פושט רגל לשעבר מגיע לבנק משכנתאות, הם בכלל לא רוצים לשמוע מה יש לו להגיד. בדיוק בגלל זה אתם צריכים לצידכם מישהו כמוני שיודע לטפל במשכנתאות של פושטי רגל ויודע להילחם בבנקים ולהשיג לכם משכנתא.

מה המודל המועדף לפושטי רגל לשעבר:

תראו זה לא סוד גדול שבנקים מעדיפים שכירים. אבל כאשר מדובר על אנשים שעברו פשיטת רגל, השאיפה היא להראות שהיום אתם שכירים, יציבים שעובדים הרבה זמן באותו מקום ומרוויחים כמה שיותר מעל הממוצע. כלומר, כמה שיותר תתאימו לפרופיל הזה, כך יש יותר סיכוי לקבל משכנתא.

לעומת זאת דוגמה הפוכה: נניח שהיה לכם עסק שעבר פשיטת רגל, היום פתחתם שוב עסק, אתם שוב נמצאים במינוסים גדולים ושוב לא יציבים – בעיני הבנקים זה נחשב למצב שבו אתם מועמדים שוב להגיע לפשיטת רגל ואתם סכנה, במצב כזה ככל הנראה לא ירצו לעולם לאשר לכם משכנתא.

מה התפקיד שלי בכל זה?

המטרה שלי היא להגיע לבנקים ולהשיג לכם משכנתא. איך אני עושה את זה? אנחנו יושבים יחד ובונים סיפור שמטרתו להסביר איך הגעתם לפשיטת רגל. אנחנו ביחד נבנה את ההסברים ואת התירוצים למה הייתה פשיטת רגל ולמה עכשיו אתם בסדר ומגיע לכם משכנתא כבר.

ברגע שיהיה לנו את כל אלו, אני אצא אל הבנקים לעשות את העבודה שלי ולהשיג לכם משכנתא, בעזרת השם כאשר יתקבל האישור – אני אכניס אתכם לתמונה.

לכל שאלה, מרטין- 0508116397

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
5/5

תגובות