ישיבות ועדות תכנון ובניה יהיו פתוחות קהל, יצולמו וישודרו לציבור – הצעה חשובה של סיעת כפר סבא בראש שתעלה לדיון במועצת העיר

יוסי סדבון, קרן חגואל-גרשון, ותהילה מימון, חברי מועצת העיר היושבים באופוזיציה יעלו הצעה לסדר חשובה בישיבת המועצה הקרובה, תחת הכותרת "שקיפות בוועדה לתכנון ובניה". 

מאת: אירית מרק

"העיר כפר סבא עברה טלטלה קשה בשנתיים האחרונות. תחום התכנון והבניה הינו תחום מהותי בחייהם של תושבי העיר ועל כן גם בפעילות חברי מועצת העיר בנושא. קיים חוסר אמון עמוק בתחומים רבים בעיר אך בולט הדבר בתחום התכנון והבניה. הנושא עלה בעוצמה רבה במהלך מערכת הבחירות האחרונה ברשויות רבות וניתן לראות שעיריית רמת גן כבר יישמה את הבטחותיה ופתחה את הועדה לציבור הרחב לרבות שידור הישיבות". לדבריהם.

תהילה מימון

השלושה מבקשים להגביר השקיפות בתחום התכנון והבנייה על פי ההצעה הבאה ומבקשים מחברי המועצה לאשר הצעתם. 

יצוין כי בעבר דובר רבות בנושא ועל אף ניסיונות רבים מאוד של חברי מועצה לאורך הקדנציות, הרעיון לא צלח ולא הגיע לכלל יישום.

כך או כך השלושה מציעים כי ועדת תכנון ובניה תהיה פתוחה והציבור הרחב יוכל להיות נוכח בישיבות. לקיים את ישיבות ועדת תכנון ובניה אחרי השעה 18:00 על מנת לאפשר לתושבים להצטרף לישיבות. ועדת תכנון ובניה, בדומה לישיבות מועצת העיר, תצולם ותשודר. בנוסף לפרוטוקול הישיבה, יפורסם תמלול מלא של ועדת תכנון ובניה.

כאמור, הכל תלוי בחברי מועצת העיר שיתמכו או יתנגדו בישיבת המועצה.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות