"מישהו במנהלת הפארק החליט להרוס לנו את האווירה ולסכן את עשרות המבלים בפארק בנסיעות מנהלתיות בלתי פוסקות ומסוכנות"

תושב העיר יובל קדוש טוען כי רכבים הנכנסים לפארק מסכנים את ההולכים והרצים בשבילי הפארק "פארק כפר סבא, שעות הבוקר, לכאורה המקום הכי טוב בעיר להתנתק קצת מהפקקים והפיח של העיר, כהרגלי בקודש וכמו בכל בוקר אני יוצא לרוץ חמוש באזניות והרבה אנרגיות טובות. מסתבר שכמוני יש עוד עשרות ואולי אף יותר שבוחרים לרוץ, ללכת, לרכב על אופנים ואפילו סתם ליהנות מהשקט והאווירה", מסביר קדוש בקבוצת כפר סבא שלנו "לאחרונה מישהו שם במנהלת הפארק החליט להרוס לנו את האווירה ולסכן את עשרות המבלים בפארק בנסיעות מנהלתיות בלתי פוסקות ומסוכנות. ברור לי שיש צורך בתחזוקה וכד', לא ברור לי מדוע לא עושים זאת בשעות היותר מאוחרות כאשר יש פחות אנשים בפארק, ואני בטוח שאפשר לצמצם באופן משמעותי את הנסיעות האלו עם קצת יותר חשיבה ותכנון.
"לא פעם וגם לא פעמיים מצאתי את עצמי כמעט וזה רק עינין של זמן עד שיקרה אסון. ביום שני היה השיא בשעה 8:30 בבוקר הסתובבו בו זמנית לפחות 6-7 רכבים בפארק. לא רק הטרקטורונים של אחזקה, היו שם טנדרים, גיפ, משאית ועוד. אני לא מאחל לאף אחד לרוץ לו בכייף בשקט ושלווה בידיעה שאין שום דבר שיכול לסכן או להפריע לך ופתאום לגלות 2 מ' ממך ג'יפ נוסע הישר אליך, אז על אתמול אני אצטרך לברך "הגומל" אבל אני מקווה מאוד שהחברה שם בפארק יתעוררו ויבינו שזה פשוט מסוכן, חסר אחריות וללא ספק זה רק עניין של זמן עד שיקרה אסון. אין לי ספק שאפשר לצמצם באופן משמעותי את כל הנסיעות המנהלתיות האלו בטח בשעות הבוקר העמוסות, ואם כבר כן החלטתם להכניס כל כך הרבה רכבים תסגרו את הפארק עד לסיום העבודות. הכתובת על הקיר בואו נמנע את האסון הבא". 

מהעירייה נמסר בתגובה:"מדובר ברכבים שנכנסו אל הפארק לצורך עבודות תחזוקה שמתבצעות בשעות הבוקר עקב מיעוט מבקרים. כל כניסה של רכב, שנדרש להאט את נסיעתו, מתואמת מראש עם מנהל הפארק העירוני שגם מלווה את הצוותים המקצועיים במהלך הגעתם למען שמירה על בטיחות התושבים".

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות