כפר סבא: עובדי עירייה פנו בבקשה לראש העירייה להפסיק התערבות חברי מועצה מהאופוזיציה והקואליציה בעבודתם

חברי האופוזיציה במועצת העיר בכפר סבא, חלקם חדשים, חלקם ותיקים עדיין לומדים ברובם את העבודה. מה שהם לא יודעים, זה שעובדי העירייה מאוד לא מתלהבים מפניותיהם הישירות אליהם.

מה שקורה בפועל זה שחברי אופוזיציה, פונים לבעלי תפקידים בעירייה ומבקשים חומרים, מסמכים, מידע וכדומה, לצורך פעילותם האופוזיציונית.

עובדי העירייה טוענים כי הם מופרעים בעבודתם אך אינם מרגישים נוח להתעמת עם אותו חבר אופוזיציה "פונה אלי אחד מחברי /ות האופוזיציה בשעה 22:00 בלילה " מספר אחד העובדים "ואותו חבר/ה מבקש חומרים ומידע "צריכה לצאת הנחיה ברורה ונהירה לכל חברי המועצה גם מהקואליציה, שכל מידע שהם צריכים, שיתכבדו ויפנו למנכ"ל העירייה. תתארי לך שיש 20 חברי מועצה וכל אחד מהם יפנה לעובדי עירייה שיש להם לו"ז מסודר ותוכנית עבודה יומית ויתחיל לשגע אותם עם דרישות ומענות, לא הגיוני בעליל".

איתי צחר. מנכ"ל העירייה

 

חשוב לציין כי גם התערבותם של חברי קואליציה בעבודתם של עובדי העירייה הזוטרים והבכירים מטרידה את יום העבודה שלהם "הגיע למפעל המים אחד מחברי המועצה מהקואליציה והתחיל להציק בדרישות שונות ומשונות. זה חייב להפסק וחייב לעבור דרך מנכ"ל העירייה", אמר בכיר בעירייה.

 

לדברי אותו בכיר "בימים הקרובים תצא הנחיה לכל חברי המועצה לפנות בכל נושא למנכ"ל העירייה בלבד ולא לפנות לעובדים עצמם.

הנחיה כזו אגב היא לא חדשה, גם אשל ארמוני המנכ"ל לשעבר הוציא הנחיה כזו לכל חברי המועצה וגם לעובדים, שלא יהססו ולא יתביישו ויפנו כל חבר מועצה ישירות למנכ"ל".

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות