המזגן לא נדלק? הנה הסיבות לכך

דווקא ביום הכי חם בשנה המזגן שלכם לא נדלק? לנו יש את הפתרון בשבילכם. קיימות כמה סיבות למזגן שאינו נדלק, אנו נציג כאן את הסיבות ונציע פתרונות. פורטל מיזוגי מספק שירותי תיקון מזגנים בכל רחבי הארץ. ייתכן וממש עכשיו טכנאי שעובד עם מיזוגי נמצא אצלכם בשכונה. שירות תיקונים מהיר, מקצועי ויעיל במחירים הוגנים זה פורטל מיזוגי. אם השלט של המזגן אינו מגיב או שהמזגן אינו נדלק עקב בעיה בחשמל – צוות השירות של מיזוגי יפתור בעבורכם את הבעיה.

מזגן לא נדלק בגלל בעיה בשלט

הבדיקה הראשונה אותה כדאי לכם לבצע במקרה של מזגן שלא עובד היא בדיקה של תקינות השלט. נסו להחליף את הסוללות בשלט בסוללות חדשות או להדליק את המזגן עם שלט ששייך לדגם זהה של מזגן בבית. לאחר ששללתם בעיה בשלט עליכם לבדוק האם המזגן מקבל מתח חשמלי בצורה תקינה. נסו לחבר את המזגן אל שקע חשמלי אחר. אם שתי הבדיקות הללו לא פתרו את הבעיה מדובר ככל הנראה בתקלה מורכבת יותר שדורשת הזמנת טכנאי מזגנים.

מדחס מזגן לא עובד

על מנת להניע ולהתחיל לפעול נדרשת פעילות תקינה של המדחס ושל הקבל. כאשר המזגן אינו נדלק ייתכן וישנה תקלה בקבל או במדחס. החלפת קבל במדחס היא תיקון פשוט ולא יקר. לעומת זאת, החלפת מדחס למזגן כרוכה בעלויות גבוהות ויהיו מקרים בהם הטכנאי ימליץ על החלפת המזגן כולו. הטכנאים של מיזוגי מקפידים לפרט בפני כל לקוח את העלויות ואת כל אפשרויות הפעולה לתיקון התקלה.

תקלות במזגנים שכדאי להכיר

כאשר מזגן לא עובד כדאי להקדים להזמין טכנאי על מנת לאבחן את התקלה ולטפל בה. ייתכן ומדובר בתקלה במדחס, ייתכן ועליכם להחליף קבל ואפשר שמדובר רק בפיוז שרוף בכרטיס. המזגן לא יידלק גם במקרה של תקלת תקשורת בין המזגן לבין השלט ובמקרה של דליפת מים פנימית שגרמה לתקלת חשמל. בכל מקרה, כדאי להימנע מניסיונות להפעלת המזגן עד להגעת הטכנאי.

מזגן לא עובד אחרי הפסקת חשמל

תקלות מזגנים ושאר מכשירי חשמל נפוצות מאוד לאחר הפסקות חשמל. תחילה עליכם לוודא שכל הפקקים בארון החשמל מורמים. ייתכן ודווקא הפקק שאחראי על אספקת חשמל לקו של המזגן קפץ מטה. נסו להרים את הפקק ולהשיב את אספקת החשמל לסדרה. אם הפקק חוזר וקופץ שוב מדובר כנראה בקצר חשמלי שגורם לתקלת חשמל. אם כל הפקקים מורמים והמזגן עדיין אינו עובד דרוש לכם טכנאי.

בעיות תקשורת עם השלט

לאחר ששללתם בעיית סוללות או בעיה אחרת בשלט מדובר ככל הנראה בתקלה בעינית של המזגן או במערכת הפיקוד. את שתי התקלות הללו תוכלו לאבחן ולפתור באמצעות טכנאי. כדאי לעדכן מראש את הטכנאי במאפיינים של התקלה ובסוג של המזגן. כך תוכלו להגדיל את הסיכויים להגעה של הטכנאי עם חלקי חילוף מתאימים.

למידע נוסף על מזגנים, המשך לאתר מיזוגי המאגד את כלל המידע.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות