כל הכבוד לוועד הורי גני הילדים בכפר סבא, שיזמו איסוף עוגות לטובת מנקי הרחובות! שאפו !

כמות אדירה של גנים לקחו חלק בהכנת העוגות למנקי הרחובות, למעבירי הדרך ולשומרים ועד הגנים הודה למאות המשפחות שלקחו חלק :"תודה רבה לכם ההורים, על ההתגייסות ותרומת המצרכים, תודה רבה לגננות הנפלאות, על ההירתמות המרגשת ועל הכנת העוגות עם הילדים, על לימוד הילדים ערכים של הכרת התודה, חשיבה והפגנת האכפתיות כלפי האנשים שסביבנו  על קהילתיות ונתינה, תודה מקרב לב למחלקת גני הילדים ולמחלקות של ראובן אביסף על ההירתמות לעשיית הטוב.
"בזכות כולכם שימחנו הרבה אנשים, שדואגים לשמור על סביבתנו נקייה ובטוחה, כל יום ובכל מזג אוויר.
בהזדמנות זו אנו רוצים להתנצל בפני מספר גנים שלא הספיקו לאסוף מהם ─ זו היתה הפעם הראשונה מהרבה בחינות, וכמות הגנים שנרתמו לעניין הפליאה והפתיעה את כולנו ─ עמכם הסליחה. יש לנו קסם של עיר וקסם של קהילה, ואנו סמוכים ובטוחים שנצליח להראות עוד מהקסם הזה בעתיד. בקיצור, תודה רבה לכולכם ─ עשיתם לנו הרבה טוב על ה-".

מאת: אירית מרק

שרון שיינין, יו"ר הוועד הוסיפה "מרגש לראות את ההרתמות של כל הגורמים, מהגננות המדהימות, דרך ההורים וכמובן עובדי העירייה היקרים. צוות יוזמות ושיתופי פעולה הוא צוות חדש שהוקם השנה בוועד הורי הגנים העירוני, בהובלתה של אורה דוד מרגלית. ההענות הגדולה והמרגשת ביוזמה הזו, כמו גם ביוזמת החבילות לילדי הדרום, נותנת לנו המון מוטיבציה להמשך יש בעיר קהילתיות מדהימה, זכינו".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות