ראש העירייה, רפי סער, העניק מגן הוקרה לראש העירייה היוצא, צביקה צרפתי "ידעת להחזיק הספינה בצורה המיטבית, מתוך הבנה שהתושב הוא השחקן המרכזי במגרש"

ראש העירייה רפי סער העניק מגן הוקרה לראש העירייה היוצא, צביקה צרפתי בישיבת המועצה האחרונה "בישיבה האחרונה רציתי להעניק לך מגן, לצערי לא נכחת. אז אני רוצה במעמד הזה לומר כמה מילות סיכום ופרידה לראש העיר היוצא, צביקה צרפתי. אתה עומד לפני התחלה חדשה ואני רוצה להכיר לך תודה רבה על כל שנות העשייה שלך בעירייה ובעיקר בתקופה שהיית כאן ראש עיר. קידמת פה את נושא הספורט על כל גווניו, במשך כל שנותיך בתור מחזיק תיק הספורט. פעלת ללא לאות גם בתפקידך כסגן ראש העיר וממלא מקום, וגם כראש עיר בפועל, בתקופה באמת מורכבת ולא פשוטה. בתקופה קצרה ידעת להחזיק את הספינה הזאת בצורה טובה ומיטבית, מתוך הבנה שהתושב הוא השחקן המרכזי במגרש. אני רוצה לאחל לך הצלחה רבה בהמשך דרכך, שתמשיך לפעול למען תושבי עיר, ושנמשיך ביחד להיתרם ממך ומנוכחותך לאורך דרכנו המשותפת", כך לדברי סער בעת הענקת המגן.

סער:"אני רוצה להעניק לך מגן בשמי אני ובשם חברי המועצה, וכמובן בשם מנהלי עובדי העירייה ותושבי כפר סבא, בהוקרה ותודה והערכה על פעילותך הענפה".

ראש העירייה היוצא, צביקה צרפתי: "אני רק אגיד משהו. אומרים בישראל 'מוטב מאוחר מאשר לעולם לא', ואני חושב שהאירוע הזה היה צריך להיות בישיבה הראשונה של מועצת העיר. ככה נהוג בעיריות אחרות,. מזמינים את ראש העיר היוצא לדבר, אבל מוטב מאוחר מאשר לעולם לא וזה בסדר".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות