אומנות, עיצוב תכשיטים וצרכנות

המשולש המחבר בין אומנות, עיצוב תכשיטים וצרכנות, משמש כעיקרון מנחה בעולם התכשיטים.

הישראלים נחשבים לצרכנים במידה גבוהה. אין במה להתבייש, אנחנו אוהבים לקנות, בין אם אנחנו מסתובבים בארץ ובין אם מדובר בטיולים בחו"ל. בשנים האחרונות החלה להתפתח בישראל גם מגמה של קנייה דרך אתרי אינטרנט, החוסכת את זמן השיטוטים בין החנויות ומאפשרת לצרכנים להתרשם בקצב שלהם ובזמן הנוח להם מן המוצרים השונים, ולהחליט האם ומתי לבצע את הרכישה. כשמדובר בתכשיטים הסיפור דומה.

חנויות תכשיטים מקוונות

חנויות התכשיטים אינן נשארות מאחור וגם הן מציעות לצרכן הישראלי אפשרות לקנות תכשיטים דרך אתרים מקוונים. כיום ניתן לרכוש את כל סוגי התכשיטים ברשת, החל מטבעות אירוסין מעוצבות ועד לצמידי טניס, שרשראות זהב ועגילים.

הצרכן הישראלי שם דגש על חוויית הקנייה ולכן חשוב שהממשק של האתר יהיה מרשים, נוח וקל להבנה, אך עם זאת כשמדובר בתכשיטים מסתבר שיש עוד דברים שלא מוותרים עליהם.

חוש אומנותי מפותח ועיצוב תכשיטים

אם נמשיך עם הדוגמה של טבעות אירוסין מעוצבות, הרי שמדובר בתכשיט יוקרתי שמיועד לשמש למשך שנים רבות. לכן, האדם הממוצע לא ימהר לבצע קנייה כזו דרך האינטרנט לפני שהוא יבדוק את הנקודות הבאות:

  • מי עיצב את הטבעת? למותג העומד מאחורי העיצוב יש משמעות רבה הן מבחינת המוניטין והן מבחינת רמת המחירים.
  • באילו חומרי גלם השתמשו? בטבעות אירוסין מעוצבות חשוב להקפיד על איכות חומרי הגלם ולבדוק באתר את המפרט המדויק, כמו משקל הזהב בקראט, גודל היהלום, הניקיון, עבודת השיבוץ וכן הלאה.
  • האם מדובר באתר אמין? טבעות אירוסין מעוצבות רוכשים באינטרנט רק מאתר אמין, המספק לכל תכשיט תעודת אחריות ותעודה גמולוגית, אשר תעיד על איכות היהלום.

עיצוב של טבעות אירוסין ותכשיטי יהלומים

העיצוב גם הוא נקודה חשובה. יש דגמים רבים ומגוונים של טבעות אירוסין מעוצבות, אך מכיוון שמדובר בתכשיט שילווה אתכם לכל החיים, חשוב לחפש את טבעת שתקלע לטעם האישי שלכם, ללא פשרות.

לשם כך תוכלו להיכנס לאתר, להתרשם מהקולקציה המופיעה בו ולראות האם אחד הדגמים המופיעים הוא מה שחיפשתם. במידה ולא, יש שתי אפשרויות. אפשרות אחת היא פשוט להמשיך לחפש באתרים אחרים. אפשרות נוספת ומומלצת, היא לברר האם האתר מציע גם שירותי עיצוב בהתאמה אישית.

עיצוב בהתאמה אישית של טבעות אירוסין ותכשיטי יהלומים, מאפשר לכם לקבוע את התקציב, חומרי הגלם וסגנון העיצוב. הצורף יביא אתו את הניסיון, הידע המקצועי והחוש האומנותי והתוצאה תהיה תכשיט מרהיב שתהיו גאים לענוד!

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות