ד"ר אוסנת ספורטה, התקבלה לעבודה כסמנכ"לית חברה וקהילה בעיריית חדרה "ולמרות זאת, תושבי כפר-סבא ימשיכו לקבל את השירות הטוב ביותר"

בהצלחה בעבודה החדשה: ד"ר אוסנת ספורטה, המשנה לראש העירייה, רפי סער מחזיקת תיק החינוך בעיריית כפר סבא, התקבלה לעבודה כסמנכ"לית חברה וקהילה בעיריית חדרה.

ד"ר ספורטה אמרה לשרון פוסט "הלב שלי היה ויהיה תמיד בכפר-סבא. זה לא סוד שהייתי מעדיפה להקדיש את כל זמני ומרצי לעשייה ציבורית בכפר-סבא. לצערי, במציאות הפוליטית שנוצרה, זה לא מתאפשר. החל מהחודש הבא אחלק את זמני בין מילוי התפקיד החדש לו נבחרתי, כסמנכ"ל עיריית חדרה, הממונה על החינוך, הרווחה, הספורט, התרבות והקהילה בעיר חדרה, ובין הפעילות הציבורית בכפר-סבא כמשנה לראש העיר וכמחזיקת תיק החינוך. ולמרות זאת, תושבי כפר-סבא ימשיכו לקבל את השירות הטוב ביותר. ראש העיר, רפי סער, הצוות המקצועי ואני נערכנו לכך , וכפי שהבטחנו, החינוך נמצא וימשיך להיות בראש סדר העדיפויות שלנו. מבחינת התושבים – הם לא ירגישו בהבדל.

ד"ר אסנת ספורטה עם רפי סער


אם יש "אשם" במצב הזה, זה החקיקה. חוק הרשויות המקומיות במדינה שלנו לוקה בחסר. מצד אחד מצופה ממחזיקי התיקים לבצע את תפקידם במסירות ובאחריות ולפעול למתן שירות מיטבי לתושבים בתחומים החשובים ביותר בחיים: חינוך, רווחה, תחבורה וכדו'. מצד שני, מעמדם אינו מוסדר בחוק והם למעשה "מתנדבים". העובדה הזאת מחייבת אותנו לחלק את זמננו בין עבודה ופרנסה ובין פעילות ציבורית, והמשמעות הפרקטית של זה היא שחבר מועצה מחזיק תיק, חשוב ככל שיהיה, לא יכול להקדיש את כל כולו לשירות התושבים.
כמי שבילתה את כל חייה התעסוקתיים בזירה המקצועית, ונכנסה לזירה הפוליטית לפני כשנה וחצי בלבד, אני רואה במציאות הזאת מציאות אבסורדית, המקשה על נבחרי הציבור לבצע את תפקידם כראוי".

ראש העיר רפי סער מסר כי, "ד"ר אסנת ספורטה משמשת כמשנה לראש העיר וכמחזיקת תיק החינוך במועצת העיר כפר סבא תפקיד אותו היא עושה בהתנדבות מלאה, אני סמוך ובטוח כי אסנת תיישם את המדיניות המשותפת שלנו בנושא החינוך במקצועיות, באחריות והצלחה יחד עם כל עובדי אגף החינוך ועובדי ההוראה בעיר וכמובן ההורים.
יחד נפעל להגשמת חזוני להפיכת מערכת החינוך הטובה בעיר, למערכת חינוך מצוינת ומובילה".

עוד נמסר כי העירייה נמצאת בשלב מתקדם לקראת בחירת מנהל אגף חינוך חדש לעיר שיכנס בהקדם לתפקיד לאחר פרישתה של אורלי פרומן.

ראש העיר מסר עוד "אני מברך את אסנת על מינויה לסמנכ"לית עירית חדרה ואני בטוח כי גם במקום עבודתה בחדרה תצליח להוביל מהפכות". חשוב להדגיש כי על פי החוק, במדינת ישראל חבר מועצה, גם אם הוא מחזיק תיק, הינו תפקיד ללא שכר.

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות