מיוחד ליום האהבה: סגן ראש העירייה, עילאי הרסגור הנדין, משתף עם לירן רעייתו איך משמרים הזוגיות "תחומי עניין משותפים יכולים לייצר זוגיות טובה"

פרויקט אהבה מיוחד באתר  : קבלו את סגן ראש העיר, עילאי הרסגור הנדין, המספר על הזוגיות עם רעייתו לירן "אפשר לראות בקלות כמה התא המשפחתי שלנו סובב סביב הפוליטיקה, אך לירן ואני לקחנו את הנושא המשותף שאנחנו כל כך אוהבים למסלולים שונים מאוד"

"את אשתי לירן הכרתי בפעילות פוליטית כשאני והיא היינו בתיכון. אחרי כמה שנים החלטנו שנינו ללמוד ביחד באוניברסיטת חיפה, ושם גם עברנו לגור ביחד. לאחר שנים של זוגיות, החלטנו להתחתן לפני כ-12 שנים. לפני כחמש שנים, בדיוק ביום הראשון בו התחלתי את תפקידי כסגן ראש העירייה, היא הובהלה לבית החולים ובאותו שבוע נולדה בתנו גוני.

עילאי הרסגור הנדין ורעייתו לירן
"אפשר לראות בקלות כמה התא המשפחתי שלנו סובב סביב הפוליטיקה, אך לירן ואני לקחנו את הנושא המשותף שאנחנו כל כך אוהבים למסלולים שונים מאוד. בזמן שאני נכנסתי לתוך הפעילות הציבורית באופן פעיל, לירן המשיכה במסלול מחקרי כחוקרת התנהגות בוחרים ולאחר מכן כמרצה למדע המדינה. אפשר להגיד שאנשים כמוני מייצרים עבורה חומרי מחקר, למרות שעד כה היא לא חקרה את התחום המוניציפלי".
"במהלך השנה שעברה לירן נסעה לפוסט-דוקטורט באוניברסיטת טורונטו. זה היה כמובן אתגר לא פשוט עבור שנינו לאור העובדה שהייתי חבר מועצה והתכוונתי להתמודד שוב בבחירות. דווקא החוויה הזאת, שהיתה לא פשוטה וחייבה אותי לחלק את זמני ולטוס הלוך ושוב בין הארץ והמשפחה בטורונטו, הוכיחה שהכל אפשרי אם יש קשר טוב ותומכים זה בזו ולהיפך".
"יתכן שההמלצה שלי לא מתאימה לכל הזוגות, אבל תחומי עניין משותפים יכולים לייצר זוגיות טובה לאורך שנים רבות. חשוב לדבר על נושאים מעניינים בכל יום ולא לשכוח את מה שאוהבים לעסוק בו".
כפרסבאים? הצטרפו לקבוצת תושבי כפר סבא המובילה בעיר <>> כפר סבא שלנו 
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות