צילום חתונות עם רחפן

בכל חתונה כיום יש מגוון אטרקציות לשדרוג האירוע וכדי להעניק חוויה מקורית ומלהיבה לכל המשתתפים. בין האטרקציות החדשות בעולם האירועים ניתן למצוא צילום באמצעות רחפנים, באמצעות הרחפן ניתן לתעד את האירוע מזוויות חדשות ומלהיבות, לכן אין זה פלא כי עוד ועוד זוגות מבקשים מצלם האירועים לתעד את האירוע גם ממבט על בעזרת רחפן.

צילום מקורי ומרגש של החתונה

זוגות משקיעים הרבה כסף בהפקת החתונה שלהם, הם מעוניינים לתעד את האירוע המושקע וליהנות מסרט איכותי ומרגש המהווה מזכרת מיוחדת מהחתונה לכל החיים. לאחרונה, ניתן לראות בחתונות ברחבי המדינה כי צלמים נעזרים גם ברחפן ולא רק במצלמות וידאו וסטילס רגילות. צילום חתונות בעזרת רחפן הופך לנורמה בתקופה האחרונה, אמנם הצילום המיוחד מייקר את עלויות הפקת האירוע, אך התוצאות המתקבלות הן מרשימות וייחודיות, ומעבר לסרט החתונה המקורי, גם האורחים זוכים לאטרקציה מדליקה ולעניין רב.

מדוע כדאי לצלם את החתונה גם באמצעות רחפן?

צילום החתונה באמצעות רחפן מבטיח לבני הזוג יתרונות רבים ומשמעותיים, ביניהם:

 

  • אטרקציה מדליקה ומלהיבה – המשתתפים באירוע מתרכזים סביב הצלם המפעיל את הרחפן ובוחנים מקרוב את הגימיק החדש והמלהיב. עבור רוב המוזמנים זו הפעם הראשונה שהם רואים רחפן מקרוב והם בודקים את האטרקציה החדשה בהתלהבות.
  • זוויות צילום חדשות – בדרך כלל מצלמים את האירוע באמצעות מצלמות וידאו וסטילס, צוות צילום מסתובב בין המוזמנים ומתעד את האירוע מקרוב. עם זאת, רק באמצעות רחפן ניתן להוסיף זוויות צילום מקוריות וחדשות, הרחפן מצלם ומתעד את הנעשה באירוע ממבט על, כאשר ניתן ללכוד רגעים מרגשים ומעניינים גם של קהל גדול, מה שלא אפשרי באמצעות ציוד צילום רגיל.
  • זווית אמנותית – צילום ממבט על מבטיח זווית אמנותית לתיעוד האירוע, כך בני הזוג זוכים לסרט חתונה מושקע וייחודי, ולתיעוד אמנותי ומרגש יותר של החתונה שלהם.
  • חתונה יוקרתית – עד לא מזמן רק עשירים יכלו להרשות לעצמם לשכור מסוק כדי לצלם את החתונה שלהם ממבט הציפור, כיום כל אחד יכול להזמין צילום חתונה באמצעות רחפן במחיר משתלם ושווה לכל כיס. לכן, הרחפן מאפשר להפיק חתונה יוקרתית ואיכותית יותר, ובני הזוג זוכים לתמורה מלאה בעד המחיר.

 

חשוב לבדוק רישיון

כדי לשמור על בטיחות המשתתפים באירוע חשוב לוודא מראש כי יש לצלם רישיון להטסת רחפנים, עליכם לזכור כי הרחפן עף מעל ראשי האורחים לכן חשוב לבדוק היטב מי הצלם, איזה אישורים יש לו ומהו הניסיון שלו בתחום. לדברי צוות צילום חתונות בראשית חשוב להזמין רק חברה מקצועית המחזיקה בכל האישורים הנדרשים לתיעוד אירועים באמצעות רחפן.

החוק בארץ אוסר על הטסת רחפן מעל קהל גדול, למרות שאין צורך ברישוי מיוחד להטסת רחפנים כתחביב לשעות הפנאי. עם זאת, כאשר מצלמים אירוע עם קהל גדול, נדרש רישוי מיוחד להטסת כלי תעופה, לכן חשוב לוודא כי חברת הצילום מחזיקה באישורים הנדרשים.

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות