ראש העירייה רפי סער, הצליח לאחר כשנתיים של קפאון להסיר החסמים שעכבו פרויקט קאנטרי קלאב בצפון השכונה הירוקה

לאחר עיכובים של חודשים ארוכים- הקמת קאנטרי הולמס פלייס כפר סבא צפויה לצאת לדרך בתוך זמן קצר, החסמים הרבים לאורך למעלה משנה וחצי הוסרו תוך פחות מחודש.

ראש העיר, רפי סער "שמח על כך שהעגלה יוצאת מהבוץ וחסמים רבים שעיכבו את התהליך הוסרו. אישור הפרויקט נמצא כעת בישורת האחרונה לקראת הצגתו לדיון ולאישור בוועדה המקומית לתכנון ובנייה". 

קרן שתוי, מנכ"לית קבוצת הולמס פלייס: הקאנטרי עתיד להיפתח לציבור התושבים תוך שנה וחצי מתחילת העבודות. נזכיר כי קבוצת הולמס פלייס זכתה במכרז להקמה ולתפעול קאנטרי קלאב בחלקה הצפוני של השכונה הירוקה, זאת בהשקעה כוללת של כ- 35 מיליון ₪ לתקופת זיכיון של 25 שנים

מהעירייה נמסר כי "לאחר שהפרויקט לא התקדם מזה תקופה ארוכה ולבקשת הולמס פלייס לקדם את ביצוע הפרויקט, התבצעו מהלכים ומאמצים רבים עם כל הגורמים על מנת להניע את הפרויקט לקו הסיום. החסמים הרבים לאורך למעלה משנה וחצי הוסרו תוך פחות מחודש. יש לציין כי טרם התקבלו אישורי משרד הפנים".

על רקע זה נפגש השבוע ראש העיר רפי סער עם מנכ"לית "הולמס פלייס ישראל"- קרן שתוי, בעלי קרן ההשקעות גרין לנטרן- עו"ד יוסף עליאש, מ"מ יו"ר מפעל המים וחבר המועצה- עו"ד יובל לוי, מנכ״ל העירייה, איתי צחר וגורמי המקצוע באגף ההנדסה ובמפעל המים במטרה לקדם את הפרויקט באופן מהיר.


נזכיר כי קבוצת הולמס פלייס זכתה במכרז להקמה ולתפעול קאנטרי קלאב בחלקה הצפוני של השכונה הירוקה, וזאת בהשקעה כוללת של כ- 35 מיליון ₪ לתקופת זיכיון של 25 שנים. את המכרז יזמה והובילה עיריית כפר סבא בשיתוף מפעל מים כפר סבא אגודה חקלאית שיתופית בע"מ. המכרז פורסם בשיטת DBOT, שבו היזם מתכנן, מממן, מקים ומתפעל על חשבונו את הפרויקט על קרקע עירונית, בתמורה לזיכיון הפעלה לתקופה קצובה שבסיומה תשוב הקרקע לידי עירייה. הקאנטרי קלאב, אשר תוכנן על-ידי משרד אדריכלים V5, ייבנה בסמוך למגרשי הטניס בשכונה הירוקה.

הולמס פלייס, המפעילה כ-29 מרכזי ספורט דומים בעולם ובישראל, הציגה במסגרת המכרז תכנון מפורט של הקאנטרי. על שטח של 10 דונם ייבנה מרכז ספורט חדיש שיכלול בריכת שחיה מקורה, אולמות חוגים, אולם ספינינג, אולם פילאטיס מכשירים, חדר כושר בגודל 950 מ"ר, אולם לאימונים אישיים, שירותים, מלתחות, ג'ימבורי לפעוטות ועוד.

בשטח החיצוני ייבנו, בריכה חיצונית, בריכת פעוטות ובריכת טיפולים, מגרשי ספורט רב תכליתי משולב, גינת שעשועים לילדים, מדשאות ועוד. המתחם כולו יהיה נגיש לנכים ולאוכלוסייה עם מוגבלויות.

ראש העיר, רפי סער : "הקאנטרי מבית הולמס פלייס מהווה אבן דרך חשובה עבור תושבי העיר, שכן הוא ייתן מענה משלים לתרבות הפנאי והספורט. המתחם כולל חדר כושר מאובזר, חדש ומודרני לאימוני ספורט. זאת לצד מגוון רחב של חוגים ותכניות לכל הגילאים. הפרויקט בכפר סבא הינו ייחודי ביותר בכל אזור השרון, ואני גאה על כך שחברת "הולמס פלייס" בחרה בעירנו להקמת הפרויקט. בימים אלה אנו פועלים על מנת לקדם את התוכניות ובמקביל נמשיך לפעול לקידום הספורט הכפר סבאי ואורח החיים הבריא בקרב התושבים".

לדברי קרן שתוי, מנכ"לית קבוצת הולמס פלייס: "אנו מודים לראש העיר על המאמץ האדיר שהוא והצוות שלו משקיעים בקידום הנושא. מבחינתנו מדובר בפרויקט הדגל של הרשת באזור השרון וככזה בכוונתנו לבצע בו השקעה חסרת תקדים בקנה מידה ישראלי, בכל הקשור להיקף ולאיכות הציוד שיוטמע במקום ובהתאמתו המלאה לצורכיהם של כל שכבות הגיל". שתוי מציינת כי לאור מיזמים דומים שהקבוצה ביצעה בעבר, הקאנטרי בכפר סבא עתיד להיפתח לציבור התושבים תוך שנה וחצי מתחילת העבודות.

חברת המועצה ומחזיקת תיק השכונות הירוקות, עו"ד עדי לוי סקופ, "הקמת קאנטרי בשכונות הירוקות הינו צעד משמעותי לרווחת כלל תושבי העיר ותושבי השכונה הירוקה בפרט. אני מודה לראש העיר, רפי סער, ויחד נקדם את הקמת הקאנטרי".

חבר המועצה, יובל לוי, מ״מ יו״ר מפעל המים "הפרויקט זוכה סוף סוף לטיפול מצד הנהגת העיר החדשה שמורידה חסמים של הזנחה אחד אחר השני והתושבים יהנו מהשלמתו".
השרון פוסט כל מה שקורה בעיר

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות