אחרי 30 שנה בצומת ברעננה, אמדוקס מעתיקה את המבנה לקמפוס חדש שייבנה ברעננה מצפון ל-א.ת אתגרים

אמדוקס ישראל, מפתחת מערכות תוכנה ושירותים עבור חברות תקשורת ומדיה, הודיעה כי העבודות להקמת הקמפוס החדש שלה ברעננה החלו, בהובלת אלקטרה בניה.

בתמונה: חיים ברוידא, ראש העיר רעננה, ושי לוי, מנהל אמדוקס ישראל, בטקס הנחת אבן הפינה לקמפוס החדש של אמדוקס ברעננה.
קרדיט: שרונה אברהם

חיים ברוידא, ראש העיר רעננה: "אנו מברכים את אמדוקס על הבחירה לבנות את הקמפוס החדש ברעננה. זוהי בשורה גדולה עבור העיר ותושביה, שיוכלו להמשיך ולהשתלב במערך העובדים של החברה".

שי לוי, מנהל אמדוקס ישראל: "אנו שמחים שחזון הקמפוס החדש עובר כעת לשלב הביצועי. במהלך החודשים האחרונים גיבשנו תכנית אדריכלית בהובלת משרד האדריכלים של משה צור, בחרנו קבלן מבצע ועלינו לקרקע. הקמפוס החדש, שבנייתו צפויה להסתיים בעוד כשלוש שנים, יגשים את החזון שלנו עבור העובדים – קמפוס חדשני, בסביבה ירוקה, אשר יעניק סביבת עבודה מתקדמת, סביבה המאפשרת גמישות, מגוון, שיתוף פעולה וקידמה טכנולוגית על פי הסטנדרטים המתקדמים ביותר בעולם".

החברה, אשר רואה בקמפוס החדש הזדמנות לעיצוב התרבות הארגונית ולשיפור חווית עובדיה, מסיבה את אחת הקומות בקמפוס הנוכחי לקומת הדגמה אשר תמחיש את החוויה ותזמין את עובדיה לקחת חלק פעיל בתהליך החשיבה והעיצוב של הקמפוס העתידי.

אודות אמדוקס

אמדוקס הינה ספקית מובילה של תוכנה ושירותים לחברות תקשורת ומדיה מכל הגדלים, ומאיצה את הטרנספורמציה הדיגיטלית הדינמית והנמשכת של התעשייה.

עם סט עשיר של פתרונות חדשניים, יחסים ארוכי-טווח עם 350 ספקי תקשורת ומדיה, וקשרי טכנולוגיה והפצה עם 600 יצרני תוכן, אמדוקס מאפשרת שיפורים עסקיים מניעי צמיחה.

אמדוקס ו-25,000 עובדיה משרתים לקוחות ביותר מ-85 מדינות. הכנסות החברה, הנסחרת ב-NASDAQ Global Select Market, עמדו על 4.0 מיליארד דולר ארה"ב בשנת הכספים 2018.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות