ראש העירייה רפי סער, במענה לשאלת הדר לביא : החול גם בגני ילדים יוחלף לגומי. "בשורה אמיתית", שיבחה לביא כשהבטיח להחליף בגינות. חברה לסיעה אמיר סילבר "החלטה גרועה שאין כדוגמתה"

חברת המועצה הדר לביא פרגנה לראש העירייה רפי סער על הכוונה להחליף בגינות ובגני ילדים ברחבי העיר את החול למשטחי בטיחות מגומי. זאת כמענה לשאילתה שהעלתה בישיבת מועצת העיר האחרונה. לכשהכריז סער כמענה לשאילתה כי אכן יוחלף החול בגומי, פרגנה לביא כאמור ואמרה "אני רואה בזה בשורה אמיתית ושינוי מדיניות, ואנחנו רוצים להמשיך ביתר שאת".

מאת: אירית מרק

ברם, את התגובה הבאה, לבשורה ששימחה מאוד את הדר לביא, נראה כי גם לביא עצמה לא צפתה מחברה לסיעה, אמיר סילבר, אשר באופן מפתיע ולא צפוי, יוצא בחריפות נגד הנושא "החלטה גרועה שאין כדוגמתה. הגומי רעיל, לא בטוח לאחר מספר שנים, עולה הון ודורש החלפה כל מספר שנים – בכסף הזה ניתן להחליף 5 שנים, את החול בחצר הגן. במקום לתחזק את החול עוברים לתחזוקה יקרה יותר ולמשטח לא בריא לילדים. למה לא בריא? הגומי זה צמיגי רכב שספגו רעלים מהכביש, אינו אותם ואז הדביקו עם כימיקלים אגרסיביים שנפלטים בשמש הישראלית, אנחנו מדינה עם קרינה מהחזקות בעולם".

כפרסבאים ? הצטרפו לקבוצה המובילה בעיר

אמיר סילבר עם יו"ר סיעתו, הדר לביא
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות